Genclerbirligi – Kasimpasa Maç Tahmini
Süper Lig · 9 Mayıs 2026 20:00 · Sonuç 3-2. Tahminimiz: Genclerbirligi kazanır (%42) · oran 2.46. En olası seçim 3.5 Alt %78 (oran ~1.30). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Genclerbirligi 1.38 – 1.11 Kasimpasa
En olası skorlar
1-1 13%1-0 11%0-0 9%2-1 9%0-1 9%
Neden?
- Form: Genclerbirligi son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Kasimpasa 1.6 — Kasimpasa formda önde.
- Kasimpasa güç puanında hafif önde (54 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Genclerbirligi 1.4 – Kasimpasa 1.1; 2.5 üstü ihtimali %45, karşılıklı gol %52.
Genclerbirligi – Kasimpasa geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Genclerbirligi 3 galibiyet, 1 beraberlik, Kasimpasa 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-13 | Super Lig | Genclerbirligi – Kasimpasa | 1-2 | Kasimpasa kazandı |
| 2026-05-09 | Super Lig | Genclerbirligi – Kasimpasa | 3-2 | Genclerbirligi kazandı |
| 2025-12-12 | Super Lig | Kasimpasa – Genclerbirligi | 0-0 | Beraberlik |
| 2021-03-20 | Super Lig | Genclerbirligi – Kasimpasa | 2-1 | Genclerbirligi kazandı |
| 2020-11-29 | Super Lig | Kasimpasa – Genclerbirligi | 2-0 | Kasimpasa kazandı |
| 2020-06-29 | Super Lig | Genclerbirligi – Kasimpasa | 0-2 | Kasimpasa kazandı |
| 2019-11-24 | Super Lig | Kasimpasa – Genclerbirligi | 1-2 | Genclerbirligi kazandı |
| 2018-05-12 | Super Lig | Kasimpasa – Genclerbirligi | 3-1 | Kasimpasa kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.46 | 3.20 | 3.15 | 2.10 | 1.72 |
| Bet365 | 2.35 | 3.20 | 3.00 | 2.10 | 1.70 |
| Bet&Win | 2.37 | 3.25 | 2.90 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.13 | 2.90 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.20 | 2.88 | — | — |
| Ladbrokes | 2.40 | 3.30 | 2.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Genclerbirligi – Kasimpasa maçını kim kazanır?
Modelimize göre genclerbirligi kazanır ihtimali %42; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Genclerbirligi 1.38 – 1.11 Kasimpasa.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %45, alt %55. 1.5 üst %70, 3.5 üst %22.
Genclerbirligi – Kasimpasa maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Genclerbirligi 3, Kasimpasa 4 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Süper Lig maçları
- Alanyaspor – Kayserispor 1.5 gol üstü %78
- Besiktas – Trabzonspor 1.5 gol üstü %85
- Buyuksehyr – Samsunspor 1.5 gol üstü %78
- Eyupspor – Rizespor 1.5 gol üstü %77
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Genclerbirligi – Kasimpasa 3.5 gol altı %78
- Goztep – Gaziantep 1.5 gol üstü %79
- Kocaelispor – Karagumruk 3.5 gol altı %74
- Konyaspor – Fenerbahce 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Genclerbirligi maç tahminleri ve form
- Kasimpasa maç tahminleri ve form
- Süper Lig tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
