Buyuksehyr – Samsunspor Maç Tahmini
Süper Lig · 9 Mayıs 2026 20:00 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Buyuksehyr kazanır (%53) · oran 1.97. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Buyuksehyr 1.78 – 1.08 Samsunspor
En olası skorlar
1-1 12%2-1 10%1-0 10%2-0 9%0-0 6%
Neden?
- Form: Buyuksehyr son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Samsunspor 2.4 — Samsunspor formda önde.
- Buyuksehyr güç puanında hafif önde (42 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%51); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Buyuksehyr 1.8 – Samsunspor 1.1; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %58.
Buyuksehyr – Samsunspor geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Buyuksehyr 5 galibiyet, 1 beraberlik, Samsunspor 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.71 gol, karşılıklı gol oranı %14, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-11-01 | Super Lig | Buyuksehyr – Samsunspor | 5-2 | Buyuksehyr kazandı |
| 2026-05-09 | Super Lig | Buyuksehyr – Samsunspor | 3-0 | Buyuksehyr kazandı |
| 2025-12-14 | Super Lig | Samsunspor – Buyuksehyr | 0-2 | Buyuksehyr kazandı |
| 2025-02-01 | Super Lig | Buyuksehyr – Samsunspor | 4-0 | Buyuksehyr kazandı |
| 2024-09-18 | Super Lig | Samsunspor – Buyuksehyr | 2-0 | Samsunspor kazandı |
| 2024-03-03 | Super Lig | Buyuksehyr – Samsunspor | 1-0 | Buyuksehyr kazandı |
| 2023-10-22 | Super Lig | Samsunspor – Buyuksehyr | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.91 | 3.80 | 4.10 | 1.79 | 2.12 |
| Bet365 | 1.81 | 3.70 | 3.90 | 1.75 | 2.05 |
| Bet&Win | 1.87 | 3.60 | 3.75 | — | — |
| BetVictor | 1.83 | 3.50 | 3.75 | — | — |
| Betfred | 1.90 | 3.60 | 3.60 | — | — |
| Ladbrokes | 1.91 | 3.70 | 3.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Buyuksehyr – Samsunspor maçını kim kazanır?
Modelimize göre buyuksehyr kazanır ihtimali %53; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi Buyuksehyr 1.78 – 1.08 Samsunspor.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %78, 3.5 üst %32.
Buyuksehyr – Samsunspor maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Buyuksehyr 5, Samsunspor 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.71 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %14.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Süper Lig maçları
- Alanyaspor – Kayserispor 1.5 gol üstü %78
- Besiktas – Trabzonspor 1.5 gol üstü %85
- Buyuksehyr – Samsunspor 1.5 gol üstü %78
- Eyupspor – Rizespor 1.5 gol üstü %77
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Genclerbirligi – Kasimpasa 3.5 gol altı %78
- Goztep – Gaziantep 1.5 gol üstü %79
- Kocaelispor – Karagumruk 3.5 gol altı %74
- Konyaspor – Fenerbahce 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Buyuksehyr maç tahminleri ve form
- Samsunspor maç tahminleri ve form
- Süper Lig tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
