Besiktas – Trabzonspor Maç Tahmini
Süper Lig · 9 Mayıs 2026 20:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Besiktas kazanır (%46) · oran 2.14. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Besiktas 1.85 – 1.48 Trabzonspor
En olası skorlar
1-1 10%2-1 9%1-2 7%2-2 7%2-0 6%
Neden?
- Form: Besiktas son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Trabzonspor 1.2 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%46); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Besiktas 1.9 – Trabzonspor 1.5; 2.5 üstü ihtimali %65, karşılıklı gol %65.
Besiktas – Trabzonspor geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Besiktas 2 galibiyet, 3 beraberlik, Trabzonspor 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-19 | Super Lig | Trabzonspor – Besiktas | 2-0 | Trabzonspor kazandı |
| 2026-05-09 | Super Lig | Besiktas – Trabzonspor | 1-2 | Trabzonspor kazandı |
| 2025-12-14 | Super Lig | Trabzonspor – Besiktas | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-02-15 | Super Lig | Besiktas – Trabzonspor | 2-1 | Besiktas kazandı |
| 2024-09-15 | Super Lig | Trabzonspor – Besiktas | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-02-04 | Super Lig | Besiktas – Trabzonspor | 2-0 | Besiktas kazandı |
| 2023-09-17 | Super Lig | Trabzonspor – Besiktas | 3-0 | Trabzonspor kazandı |
| 2023-04-16 | Super Lig | Trabzonspor – Besiktas | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.14 | 3.75 | 3.25 | 1.63 | 2.36 |
| Bet365 | 2.05 | 3.70 | 3.10 | 1.57 | 2.35 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.60 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.60 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.60 | 3.10 | — | — |
| Ladbrokes | 2.10 | 3.60 | 3.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Besiktas – Trabzonspor maçını kim kazanır?
Modelimize göre besiktas kazanır ihtimali %46; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %65. Gol beklentisi Besiktas 1.85 – 1.48 Trabzonspor.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %65, alt %35. 1.5 üst %85, 3.5 üst %39.
Besiktas – Trabzonspor maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Besiktas 2, Trabzonspor 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Mayıs 2026 günü diğer Süper Lig maçları
- Alanyaspor – Kayserispor 1.5 gol üstü %78
- Besiktas – Trabzonspor 1.5 gol üstü %85
- Buyuksehyr – Samsunspor 1.5 gol üstü %78
- Eyupspor – Rizespor 1.5 gol üstü %77
- Galatasaray – Antalyaspor 1.5 gol üstü %89
- Genclerbirligi – Kasimpasa 3.5 gol altı %78
- Goztep – Gaziantep 1.5 gol üstü %79
- Kocaelispor – Karagumruk 3.5 gol altı %74
- Konyaspor – Fenerbahce 1.5 gol üstü %81
Günün en güçlü tahminleri
- Wolfsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %92
- Stuttgart – Leverkusen 1.5 gol üstü %91
- Hoffenheim – Werder Bremen 1.5 gol üstü %90
- St Etienne – Amiens 1.5 gol üstü %89
- Man City – Brentford 1.5 gol üstü %89
- Club Brugge – St Truiden 1.5 gol üstü %88
- Holstein Kiel – Magdeburg 1.5 gol üstü %88
- Liverpool – Chelsea 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Besiktas maç tahminleri ve form
- Trabzonspor maç tahminleri ve form
- Süper Lig tahminleri ve puan durumu
- 9 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
