Zwolle – Heracles Maç Tahmini
Eredivisie · 3 Mayıs 2026 15:30 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Zwolle kazanır (%66) · oran 1.49. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.16). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Zwolle 2.31 – 1.03 Heracles
En olası skorlar
2-1 10%2-0 9%1-1 9%1-0 8%3-1 8%
Neden?
- Form: Zwolle son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Heracles 0.2 — Zwolle formda önde.
- Zwolle güç puanında hafif önde (97 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%67); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Zwolle 2.3 – Heracles 1.0; 2.5 üstü ihtimali %65, karşılıklı gol %59.
Zwolle – Heracles geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Zwolle 4 galibiyet, 0 beraberlik, Heracles 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-03 | Eredivisie | Zwolle – Heracles | 1-0 | Zwolle kazandı |
| 2025-11-02 | Eredivisie | Heracles – Zwolle | 8-2 | Heracles kazandı |
| 2025-03-02 | Eredivisie | Heracles – Zwolle | 4-2 | Heracles kazandı |
| 2024-09-01 | Eredivisie | Zwolle – Heracles | 3-0 | Zwolle kazandı |
| 2024-04-28 | Eredivisie | Zwolle – Heracles | 3-1 | Zwolle kazandı |
| 2023-10-01 | Eredivisie | Heracles – Zwolle | 2-1 | Heracles kazandı |
| 2022-02-26 | Eredivisie | Heracles – Zwolle | 2-0 | Heracles kazandı |
| 2021-10-23 | Eredivisie | Zwolle – Heracles | 1-0 | Zwolle kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.48 | 5.00 | 5.50 | 1.44 | 2.70 |
| Bet&Win | 1.49 | 4.60 | 6.00 | — | — |
| BetVictor | 1.44 | 4.75 | 6.00 | — | — |
| Betfred | 1.44 | 4.50 | 6.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.48 | 4.60 | 5.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Zwolle – Heracles maçını kim kazanır?
Modelimize göre zwolle kazanır ihtimali %66; beraberlik %19.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Zwolle 2.31 – 1.03 Heracles.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %65, alt %35. 1.5 üst %84, 3.5 üst %42.
Zwolle – Heracles maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Zwolle 4, Heracles 4 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
3 Mayıs 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Volendam – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
- For Sittard – Feyenoord 1.5 gol üstü %86
- Zwolle – Heracles 1.5 gol üstü %84
- AZ Alkmaar – Twente 1.5 gol üstü %89
- Sparta Rotterdam – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- Magdeburg – Hertha 1.5 gol üstü %88
- Elversberg – Paderborn 1.5 gol üstü %87
- Inter – Parma 1.5 gol üstü %86
- Hannover – Preußen Münster 1.5 gol üstü %86
- Man United – Liverpool 1.5 gol üstü %86
- Getafe – Vallecano 3.5 gol altı %86
- Anderlecht – Club Brugge 1.5 gol üstü %85
- Karlsruhe – Darmstadt 1.5 gol üstü %85
İlgili sayfalar
- Zwolle maç tahminleri ve form
- Heracles maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 3 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
