BankoZeka

Wrexham – Middlesbrough Maç Tahmini

Championship · 2 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Middlesbrough kazanır (%40) · oran 2.50. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Wrexham35% 2.66
Beraberlik26% 3.75
Middlesbrough40% 2.50

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var62% ~1.64
Karşılıklı gol yok38% ~2.57

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü81% ~1.24
2.5 gol üstü59% 1.68
3.5 gol üstü36% ~2.81

Gol beklentisi: Wrexham 1.46 – 1.57 Middlesbrough

En olası skorlar

1-1 12%1-2 9%2-1 8%0-1 7%1-0 6%

Neden?

REKLAM
reklam

Wrexham – Middlesbrough geçmiş maçları (H2H)

Son 3 karşılaşma: Wrexham 1 galibiyet, 2 beraberlik, Middlesbrough 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.67 gol, karşılıklı gol oranı %67, 2.5 üst %33.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-11-04ChampionshipWrexham – Middlesbrough2-0Wrexham kazandı
2026-05-02ChampionshipWrexham – Middlesbrough2-2Beraberlik
2025-10-25ChampionshipMiddlesbrough – Wrexham1-1Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Bet3652.573.752.351.672.20
Bet&Win2.653.602.45——
BetVictor2.633.702.45——
Betfred2.633.602.50——
Ladbrokes2.623.602.45——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Wrexham

11.07 EWolves1-1 B
11.04 EMiddlesbrough2-0 G
10.30 DSheffield United1-0 M
10.24 DBlackburn2-0 M
10.17 EPreston4-1 G

Middlesbrough

11.07 DWatford0-0 B
11.04 DWrexham2-0 M
10.31 ECharlton3-0 G
10.23 DBolton1-5 G
10.17 ECardiff2-2 B

Sık sorulanlar

Wrexham – Middlesbrough maçını kim kazanır?

Modelimize göre middlesbrough kazanır ihtimali %40; beraberlik %26.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Wrexham 1.46 – 1.57 Middlesbrough.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %81, 3.5 üst %36.

Wrexham – Middlesbrough maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 3 karşılaşmada Wrexham 1, Middlesbrough 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.67 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %67.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

2 Mayıs 2026 günü diğer Championship maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: