Millwall – Oxford Maç Tahmini
Championship · 2 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Millwall kazanır (%73) · oran 1.37. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Millwall 2.35 – 0.76 Oxford
En olası skorlar
2-0 12%1-0 10%3-0 10%2-1 9%1-1 8%
Neden?
- Form: Millwall son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Oxford 1.4 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Millwall güç puanında 115 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%73); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Millwall 2.4 – Oxford 0.8; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %50.
Millwall – Oxford geçmiş maçları (H2H)
Son 4 karşılaşma: Millwall 1 galibiyet, 2 beraberlik, Oxford 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Championship | Millwall – Oxford | 2-0 | Millwall kazandı |
| 2025-11-01 | Championship | Oxford – Millwall | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-01-01 | Championship | Millwall – Oxford | 0-1 | Oxford kazandı |
| 2024-11-30 | Championship | Oxford – Millwall | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.30 | 5.25 | 7.50 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 1.37 | 5.25 | 7.75 | — | — |
| BetVictor | 1.33 | 5.25 | 8.50 | — | — |
| Betfred | 1.36 | 4.60 | 8.50 | — | — |
| Ladbrokes | 1.36 | 5.00 | 7.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Millwall – Oxford maçını kim kazanır?
Modelimize göre millwall kazanır ihtimali %73; beraberlik %17.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %50. Gol beklentisi Millwall 2.35 – 0.76 Oxford.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %83, 3.5 üst %35.
Millwall – Oxford maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 4 karşılaşmada Millwall 1, Oxford 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Championship maçları
- Blackburn – Leicester 1.5 gol üstü %79
- Bristol City – Stoke 1.5 gol üstü %81
- Derby – Sheffield United 1.5 gol üstü %81
- Hull – Norwich 1.5 gol üstü %83
- Ipswich – QPR 1.5 gol üstü %85
- Millwall – Oxford 1.5 gol üstü %83
- Portsmouth – Birmingham 1.5 gol üstü %77
- Preston – Southampton 1.5 gol üstü %81
- Sheffield Weds – West Brom 1.5 gol üstü %81
- Swansea – Charlton 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Millwall maç tahminleri ve form
- Oxford maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
