Ipswich – QPR Maç Tahmini
Championship · 2 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Ipswich kazanır (%79) · oran 1.33. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Ipswich 2.61 – 0.67 QPR
En olası skorlar
2-0 13%3-0 11%1-0 10%2-1 9%3-1 7%
Neden?
- Form: Ipswich son 5 maçta ortalama 1.2 puan, QPR 0.4 — Ipswich formda önde.
- Güç farkı belirgin: Ipswich güç puanında 127 puan önde.
- Hücum: Ipswich maç başına 0.96 gol beklentisi (xG) üretiyor, QPR 1.07. Savunmada Ipswich 1.93, QPR 2.04 xG yiyor.
- Dinlenme: QPR 3 gün daha dinlenmiş (4 / 7 gün).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%77); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Ipswich 2.6 – QPR 0.7; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %48.
Ipswich – QPR geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Ipswich 3 galibiyet, 2 beraberlik, QPR 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %25, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Championship | Ipswich – QPR | 3-0 | Ipswich kazandı |
| 2025-11-01 | Championship | QPR – Ipswich | 1-4 | Ipswich kazandı |
| 2023-12-29 | Championship | Ipswich – QPR | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-08-19 | Championship | QPR – Ipswich | 0-1 | Ipswich kazandı |
| 2018-12-26 | Championship | QPR – Ipswich | 3-0 | QPR kazandı |
| 2018-10-20 | Championship | Ipswich – QPR | 0-2 | QPR kazandı |
| 2017-12-26 | Championship | Ipswich – QPR | 0-0 | Beraberlik |
| 2017-09-09 | Championship | QPR – Ipswich | 2-1 | QPR kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.25 | 5.50 | 10.00 | 1.53 | 2.50 |
| Bet&Win | 1.32 | 5.75 | 8.50 | — | — |
| BetVictor | 1.25 | 6.00 | 11.00 | — | — |
| Betfred | 1.29 | 5.50 | 10.00 | — | — |
| Ladbrokes | 1.30 | 5.75 | 8.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Ipswich – QPR maçını kim kazanır?
Modelimize göre ipswich kazanır ihtimali %79; beraberlik %13.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %52. Gol beklentisi Ipswich 2.61 – 0.67 QPR.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %85, 3.5 üst %40.
Ipswich – QPR maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Ipswich 3, QPR 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %25.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Championship maçları
- Blackburn – Leicester 1.5 gol üstü %79
- Bristol City – Stoke 1.5 gol üstü %81
- Derby – Sheffield United 1.5 gol üstü %81
- Hull – Norwich 1.5 gol üstü %83
- Ipswich – QPR 1.5 gol üstü %85
- Millwall – Oxford 1.5 gol üstü %83
- Portsmouth – Birmingham 1.5 gol üstü %77
- Preston – Southampton 1.5 gol üstü %81
- Sheffield Weds – West Brom 1.5 gol üstü %81
- Swansea – Charlton 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Ipswich maç tahminleri ve form
- QPR maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
