Swansea – Charlton Maç Tahmini
Championship · 2 Mayıs 2026 14:30 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Swansea kazanır (%54) · oran 1.80. En olası seçim 1.5 Üst %78 (oran ~1.28). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Swansea 1.79 – 1.07 Charlton
En olası skorlar
1-1 12%2-1 10%1-0 10%2-0 9%0-0 6%
Neden?
- Form: Swansea son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Charlton 1.0 — Swansea formda önde.
- Swansea güç puanında hafif önde (54 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%55); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Swansea 1.8 – Charlton 1.1; 2.5 üstü ihtimali %54, karşılıklı gol %56.
Swansea – Charlton geçmiş maçları (H2H)
Son 4 karşılaşma: Swansea 3 galibiyet, 1 beraberlik, Charlton 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-05-02 | Championship | Swansea – Charlton | 3-1 | Swansea kazandı |
| 2025-11-01 | Championship | Charlton – Swansea | 1-1 | Beraberlik |
| 2020-01-02 | Championship | Swansea – Charlton | 1-0 | Swansea kazandı |
| 2019-10-02 | Championship | Charlton – Swansea | 1-2 | Swansea kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 1.71 | 3.80 | 4.33 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 1.77 | 3.80 | 4.40 | — | — |
| BetVictor | 1.75 | 3.80 | 4.40 | — | — |
| Betfred | 1.80 | 3.75 | 4.33 | — | — |
| Ladbrokes | 1.75 | 3.75 | 4.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Swansea – Charlton maçını kim kazanır?
Modelimize göre swansea kazanır ihtimali %54; beraberlik %24.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Swansea 1.79 – 1.07 Charlton.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %54, alt %46. 1.5 üst %78, 3.5 üst %31.
Swansea – Charlton maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 4 karşılaşmada Swansea 3, Charlton 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
2 Mayıs 2026 günü diğer Championship maçları
- Blackburn – Leicester 1.5 gol üstü %79
- Bristol City – Stoke 1.5 gol üstü %81
- Derby – Sheffield United 1.5 gol üstü %81
- Hull – Norwich 1.5 gol üstü %83
- Ipswich – QPR 1.5 gol üstü %85
- Millwall – Oxford 1.5 gol üstü %83
- Portsmouth – Birmingham 1.5 gol üstü %77
- Preston – Southampton 1.5 gol üstü %81
- Sheffield Weds – West Brom 1.5 gol üstü %81
- Swansea – Charlton 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Bayern Munich – Heidenheim 1.5 gol üstü %93
- Leverkusen – RB Leipzig 1.5 gol üstü %90
- Ajax – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %90
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %90
- Nijmegen – Telstar 1.5 gol üstü %89
- Paris SG – Lorient 1.5 gol üstü %89
- Metz – Monaco 1.5 gol üstü %89
- Groningen – Excelsior 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Swansea maç tahminleri ve form
- Charlton maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 2 Mayıs 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
