Celta – Alaves Maç Tahmini
La Liga · 18 Ekim 2026 17:15 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Celta kazanır (%44) · oran 2.22. En olası seçim 3.5 Alt %82 (oran ~1.27). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Celta 1.28 – 0.93 Alaves
En olası skorlar
1-1 14%1-0 13%0-0 12%0-1 10%2-0 9%
Neden?
- Form: Celta son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Alaves 0.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Celta maç başına 1.18 gol beklentisi (xG) üretiyor, Alaves 1.37. Savunmada Celta 1.35, Alaves 1.31 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%45); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Celta 1.3 – Alaves 0.9; 2.5 üstü ihtimali %38, karşılıklı gol %47.
Celta – Alaves geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Celta 4 galibiyet, 2 beraberlik, Alaves 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-18 | La Liga | Celta – Alaves | 2-1 | Celta kazandı |
| 2026-03-22 | La Liga | Celta – Alaves | 3-4 | Alaves kazandı |
| 2025-11-22 | La Liga | Alaves – Celta | 0-1 | Celta kazandı |
| 2025-01-27 | La Liga | Alaves – Celta | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-08-16 | La Liga | Celta – Alaves | 2-1 | Celta kazandı |
| 2024-04-27 | La Liga | Alaves – Celta | 3-0 | Alaves kazandı |
| 2023-09-28 | La Liga | Celta – Alaves | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-05-07 | La Liga | Celta – Alaves | 4-0 | Celta kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.22 | 3.35 | 3.80 | 2.32 | 1.71 |
| Bet365 | 2.10 | 3.40 | 3.50 | 2.20 | 1.67 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.30 | 3.60 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.13 | 3.40 | — | — |
| Betfred | 2.15 | 3.30 | 3.50 | — | — |
| Paddy Power | 2.10 | 3.10 | 3.50 | — | — |
| SkyBet | 2.10 | 3.10 | 3.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Celta – Alaves maçını kim kazanır?
Modelimize göre celta kazanır ihtimali %44; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %53. Gol beklentisi Celta 1.28 – 0.93 Alaves.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %38, alt %62. 1.5 üst %64, 3.5 üst %18.
Celta – Alaves maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Celta 4, Alaves 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
18 Ekim 2026 günü diğer La Liga maçları
- Osasuna – Santander 1.5 gol üstü %79
- Celta – Alaves 3.5 gol altı %82
- Malaga – Sociedad 1.5 gol üstü %78
- Real Madrid – Sevilla 1.5 gol üstü %88
Günün en güçlü tahminleri
- Cambuur – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %90
- Groningen – Ajax 1.5 gol üstü %90
- M'gladbach – Hoffenheim 1.5 gol üstü %89
- Leverkusen – Freiburg 1.5 gol üstü %88
- Twente – Utrecht 1.5 gol üstü %88
- Nijmegen – For Sittard 1.5 gol üstü %88
- Zwolle – Go Ahead Eagles 1.5 gol üstü %86
- Celtic – Hearts 1.5 gol üstü %86
İlgili sayfalar
- Celta maç tahminleri ve form
- Alaves maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 18 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
