BankoZeka

Celtic – Hearts Maç Tahmini

Premiership · 18 Ekim 2026 17:00 · Sonuç 7-1. Tahminimiz: Celtic kazanır (%58) · oran 1.67. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Celtic58% 1.67
Beraberlik24% 4.60
Hearts18% 5.50

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var62% ~1.67
Karşılıklı gol yok38% ~2.50

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü86% ~1.18
2.5 gol üstü65% 1.55
3.5 gol üstü40% ~2.40

Gol beklentisi: Celtic 2.15 – 1.18 Hearts

En olası skorlar

2-1 10%1-1 10%2-0 8%1-0 7%3-1 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Celtic – Hearts geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Celtic 5 galibiyet, 1 beraberlik, Hearts 2 galibiyet. Maç başına ortalama 4.12 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %88.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-18PremiershipCeltic – Hearts7-1Celtic kazandı
2026-05-16PremiershipCeltic – Hearts3-1Celtic kazandı
2026-01-25PremiershipHearts – Celtic2-2Beraberlik
2025-12-07PremiershipCeltic – Hearts1-2Hearts kazandı
2025-10-26PremiershipHearts – Celtic3-1Hearts kazandı
2025-03-29PremiershipCeltic – Hearts3-0Celtic kazandı
2024-11-23PremiershipHearts – Celtic1-4Celtic kazandı
2024-09-14PremiershipCeltic – Hearts2-0Celtic kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.674.604.901.552.62
Bet3651.534.505.001.532.50
Bet&Win1.574.334.80——
BetVictor1.554.205.00——
Betfred1.574.335.50——
Paddy Power1.624.204.50——
SkyBet1.624.004.20——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Celtic

11.01 DFalkirk2-0 M
10.28 EDundee United2-2 B
10.25 DHibernian1-2 G
10.18 EHearts7-1 G
10.11 DMotherwell0-2 G

Hearts

10.28 ERangers2-2 B
10.25 DMotherwell0-2 G
10.18 DCeltic7-1 M
10.10 ESt Mirren5-0 G
09.19 DKilmarnock1-1 B

Sık sorulanlar

Celtic – Hearts maçını kim kazanır?

Modelimize göre celtic kazanır ihtimali %58; beraberlik %24.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Celtic 2.15 – 1.18 Hearts.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %65, alt %35. 1.5 üst %86, 3.5 üst %40.

Celtic – Hearts maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Celtic 5, Hearts 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

18 Ekim 2026 günü diğer Premiership maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: