Waregem – Gent Maç Tahmini
Pro League · 10 Ekim 2026 21:45 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Gent kazanır (%41) · oran 2.62. En olası seçim 3.5 Alt %81 (oran ~1.38). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Waregem 1.08 – 1.33 Gent
En olası skorlar
1-1 14%0-1 11%0-0 10%1-0 9%1-2 9%
Neden?
- Form: Waregem son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Gent 2.6 — Gent formda önde.
- Gent güç puanında hafif önde (53 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%39); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Waregem 1.1 – Gent 1.3; 2.5 üstü ihtimali %43, karşılıklı gol %50.
Waregem – Gent geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Waregem 1 galibiyet, 0 beraberlik, Gent 7 galibiyet. Maç başına ortalama 4.25 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Pro League | Waregem – Gent | 0-2 | Gent kazandı |
| 2026-03-13 | Pro League | Gent – Waregem | 2-0 | Gent kazandı |
| 2025-10-19 | Pro League | Waregem – Gent | 4-1 | Waregem kazandı |
| 2023-03-12 | Pro League | Waregem – Gent | 2-6 | Gent kazandı |
| 2022-09-11 | Pro League | Gent – Waregem | 2-0 | Gent kazandı |
| 2022-03-06 | Pro League | Gent – Waregem | 2-1 | Gent kazandı |
| 2021-11-20 | Pro League | Waregem – Gent | 1-2 | Gent kazandı |
| 2021-04-18 | Pro League | Waregem – Gent | 2-7 | Gent kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.88 | 3.40 | 2.62 | 1.94 | 1.96 |
| Bet365 | 2.75 | 3.25 | 2.35 | 1.93 | 1.88 |
| Bet&Win | 2.90 | 3.30 | 2.40 | — | — |
| BetVictor | 2.75 | 3.30 | 2.38 | — | — |
| Betfred | 2.63 | 3.40 | 2.38 | — | — |
| Paddy Power | 2.63 | 3.30 | 2.30 | — | — |
| SkyBet | 2.63 | 3.25 | 2.30 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Waregem – Gent maçını kim kazanır?
Modelimize göre gent kazanır ihtimali %41; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %50. Gol beklentisi Waregem 1.08 – 1.33 Gent.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %43, alt %57. 1.5 üst %67, 3.5 üst %19.
Waregem – Gent maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Waregem 1, Gent 7 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Pro League maçları
- Cercle Brugge – Anderlecht 1.5 gol üstü %82
- RAAL La Louviere – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
- Genk – Kortrijk 1.5 gol üstü %85
- Waregem – Gent 3.5 gol altı %81
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Waregem maç tahminleri ve form
- Gent maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
