BankoZeka

Rangers – Kilmarnock Maç Tahmini

Premiership · 10 Ekim 2026 17:00 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Rangers kazanır (%89) · oran 1.17. En olası seçim 1.5 Üst %90 (oran ~1.12). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Rangers89% 1.17
Beraberlik8% 8.60
Kilmarnock3% 19.00

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var44% ~2.24
Karşılıklı gol yok56% ~1.80

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü90% ~1.12
2.5 gol üstü74% 1.36
3.5 gol üstü50% ~1.93

Gol beklentisi: Rangers 3.34 – 0.52 Kilmarnock

En olası skorlar

3-0 13%2-0 12%4-0 11%5-0 7%1-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Rangers – Kilmarnock geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Rangers 7 galibiyet, 0 beraberlik, Kilmarnock 1 galibiyet. Maç başına ortalama 4.38 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %88.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-10PremiershipRangers – Kilmarnock3-1Rangers kazandı
2026-02-04PremiershipRangers – Kilmarnock5-1Rangers kazandı
2025-12-06PremiershipKilmarnock – Rangers0-3Rangers kazandı
2025-10-26PremiershipRangers – Kilmarnock3-1Rangers kazandı
2025-02-26PremiershipKilmarnock – Rangers2-4Rangers kazandı
2024-12-04PremiershipRangers – Kilmarnock6-0Rangers kazandı
2024-10-20PremiershipKilmarnock – Rangers1-0Kilmarnock kazandı
2024-05-05PremiershipRangers – Kilmarnock4-1Rangers kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.1.178.6019.001.363.30
Bet3651.117.5017.001.363.20
Bet&Win1.168.0014.50——
BetVictor1.137.5015.00——
Betfred1.148.5017.00——
Paddy Power1.138.5016.00——
SkyBet1.137.5013.00——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Rangers

10.28 DHearts2-2 B
10.24 ESt Johnstone4-0 G
10.17 DDundee2-2 B
10.10 EKilmarnock3-1 G
09.20 DCeltic0-1 G

Kilmarnock

10.31 ESt Johnstone2-2 B
10.28 DDundee3-1 M
10.24 DFalkirk3-0 M
10.17 EMotherwell3-2 G
10.10 DRangers3-1 M

Sık sorulanlar

Rangers – Kilmarnock maçını kim kazanır?

Modelimize göre rangers kazanır ihtimali %89; beraberlik %8.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol yok ihtimali %56. Gol beklentisi Rangers 3.34 – 0.52 Kilmarnock.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %74, alt %26. 1.5 üst %90, 3.5 üst %50.

Rangers – Kilmarnock maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Rangers 7, Kilmarnock 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

10 Ekim 2026 günü diğer Premiership maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: