RAAL La Louviere – Club Brugge Maç Tahmini
Pro League · 10 Ekim 2026 19:15 · Sonuç 1-4. Tahminimiz: Club Brugge kazanır (%72) · oran 1.42. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: RAAL La Louviere 0.8 – 2.43 Club Brugge
En olası skorlar
0-2 12%0-3 9%1-2 9%0-1 9%1-1 8%
Neden?
- Form: RAAL La Louviere son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Club Brugge 2.4 — Club Brugge formda önde.
- Güç farkı belirgin: Club Brugge güç puanında 251 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%70); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: RAAL La Louviere 0.8 – Club Brugge 2.4; 2.5 üstü ihtimali %63, karşılıklı gol %54.
RAAL La Louviere – Club Brugge geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: RAAL La Louviere 2 galibiyet, 0 beraberlik, Club Brugge 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.67 gol, karşılıklı gol oranı %67, 2.5 üst %67.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Pro League | RAAL La Louviere – Club Brugge | 1-4 | Club Brugge kazandı |
| 2026-01-16 | Pro League | Club Brugge – RAAL La Louviere | 2-3 | RAAL La Louviere kazandı |
| 2025-09-13 | Pro League | RAAL La Louviere – Club Brugge | 1-0 | RAAL La Louviere kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 7.80 | 5.10 | 1.40 | 1.51 | 2.72 |
| Bet365 | 6.25 | 4.33 | 1.42 | 1.48 | 2.60 |
| Bet&Win | 6.75 | 5.00 | 1.41 | — | — |
| BetVictor | 7.00 | 4.75 | 1.36 | — | — |
| Betfred | 7.00 | 4.60 | 1.36 | — | — |
| Paddy Power | 7.00 | 4.75 | 1.30 | — | — |
| SkyBet | 6.50 | 4.60 | 1.33 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
RAAL La Louviere – Club Brugge maçını kim kazanır?
Modelimize göre club brugge kazanır ihtimali %72; beraberlik %18.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi RAAL La Louviere 0.8 – 2.43 Club Brugge.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %84, 3.5 üst %39.
RAAL La Louviere – Club Brugge maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada RAAL La Louviere 2, Club Brugge 1 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.67 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %67.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Pro League maçları
- Cercle Brugge – Anderlecht 1.5 gol üstü %82
- RAAL La Louviere – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
- Genk – Kortrijk 1.5 gol üstü %85
- Waregem – Gent 3.5 gol altı %81
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- RAAL La Louviere maç tahminleri ve form
- Club Brugge maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
