Genk – Kortrijk Maç Tahmini
Pro League · 10 Ekim 2026 21:45 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Genk kazanır (%69) · oran 1.46. En olası seçim 1.5 Üst %85 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Genk 2.41 – 0.92 Kortrijk
En olası skorlar
2-0 10%2-1 10%3-0 8%1-1 8%1-0 8%
Neden?
- Form: Genk son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Kortrijk 0.6 — Genk formda önde.
- Güç farkı belirgin: Genk güç puanında 145 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%68); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Genk 2.4 – Kortrijk 0.9; 2.5 üstü ihtimali %65, karşılıklı gol %55.
Genk – Kortrijk geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Genk 6 galibiyet, 0 beraberlik, Kortrijk 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-10 | Pro League | Genk – Kortrijk | 3-0 | Genk kazandı |
| 2024-12-07 | Pro League | Genk – Kortrijk | 3-2 | Genk kazandı |
| 2024-10-05 | Pro League | Kortrijk – Genk | 2-1 | Kortrijk kazandı |
| 2023-12-17 | Pro League | Genk – Kortrijk | 4-0 | Genk kazandı |
| 2023-10-29 | Pro League | Kortrijk – Genk | 0-3 | Genk kazandı |
| 2022-12-26 | Pro League | Kortrijk – Genk | 1-0 | Kortrijk kazandı |
| 2022-10-08 | Pro League | Genk – Kortrijk | 2-1 | Genk kazandı |
| 2022-02-27 | Pro League | Genk – Kortrijk | 2-0 | Genk kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.44 | 4.80 | 7.60 | 1.54 | 2.52 |
| Bet365 | 1.42 | 4.50 | 6.00 | 1.57 | 2.35 |
| Bet&Win | 1.46 | 4.60 | 6.50 | — | — |
| BetVictor | 1.40 | 4.50 | 6.50 | — | — |
| Betfred | 1.40 | 4.50 | 6.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.36 | 4.50 | 6.00 | — | — |
| SkyBet | 1.36 | 4.33 | 6.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Genk – Kortrijk maçını kim kazanır?
Modelimize göre genk kazanır ihtimali %69; beraberlik %19.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Genk 2.41 – 0.92 Kortrijk.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %65, alt %35. 1.5 üst %85, 3.5 üst %40.
Genk – Kortrijk maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Genk 6, Kortrijk 2 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
10 Ekim 2026 günü diğer Pro League maçları
- Cercle Brugge – Anderlecht 1.5 gol üstü %82
- RAAL La Louviere – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
- Genk – Kortrijk 1.5 gol üstü %85
- Waregem – Gent 3.5 gol altı %81
Günün en güçlü tahminleri
- Augsburg – Bayern Munich 1.5 gol üstü %96
- Paris SG – Le Mans 1.5 gol üstü %93
- Real Madrid – Villarreal 1.5 gol üstü %92
- Barcelona – Getafe 1.5 gol üstü %92
- Ajax – Nijmegen 1.5 gol üstü %91
- RB Leipzig – Ein Frankfurt 1.5 gol üstü %91
- Rangers – Kilmarnock 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Twente 1.5 gol üstü %90
İlgili sayfalar
- Genk maç tahminleri ve form
- Kortrijk maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 10 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
