BankoZeka

Cercle Brugge – Anderlecht Maç Tahmini

Pro League · 10 Ekim 2026 17:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Anderlecht kazanır (%48) · oran 2.02. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Cercle Brugge26% 3.60
Beraberlik26% 3.85
Anderlecht48% 2.02

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var59% ~1.67
Karşılıklı gol yok41% ~2.50

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü82% ~1.23
2.5 gol üstü59% 1.66
3.5 gol üstü35% ~2.78

Gol beklentisi: Cercle Brugge 1.27 – 1.77 Anderlecht

En olası skorlar

1-1 11%1-2 10%0-1 8%0-2 8%2-1 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Cercle Brugge – Anderlecht geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Cercle Brugge 1 galibiyet, 1 beraberlik, Anderlecht 6 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-10-10Pro LeagueCercle Brugge – Anderlecht1-2Anderlecht kazandı
2026-03-22Pro LeagueAnderlecht – Cercle Brugge2-3Cercle Brugge kazandı
2025-08-03Pro LeagueCercle Brugge – Anderlecht0-2Anderlecht kazandı
2025-03-16Pro LeagueAnderlecht – Cercle Brugge3-0Anderlecht kazandı
2024-11-10Pro LeagueCercle Brugge – Anderlecht0-5Anderlecht kazandı
2024-04-28Pro LeagueCercle Brugge – Anderlecht1-1Beraberlik
2024-04-24Pro LeagueAnderlecht – Cercle Brugge3-0Anderlecht kazandı
2023-12-27Pro LeagueAnderlecht – Cercle Brugge2-0Anderlecht kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.3.603.852.021.662.32
Bet3653.503.601.911.652.20
Bet&Win3.503.751.98——
BetVictor3.403.601.93——
Betfred3.403.601.95——
Paddy Power3.303.601.90——
SkyBet3.253.501.85——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Cercle Brugge

11.01 EAntwerp2-1 G
10.25 DSt. Gilloise5-2 M
10.10 EAnderlecht1-2 M
09.19 DCharleroi3-2 M
09.12 DOud-Heverlee Leuven1-1 B

Anderlecht

10.31 EWesterlo4-1 G
10.25 DGent4-0 M
10.10 DCercle Brugge1-2 G
09.19 EWaregem3-0 G
09.11 DMechelen0-1 G

Sık sorulanlar

Cercle Brugge – Anderlecht maçını kim kazanır?

Modelimize göre anderlecht kazanır ihtimali %48; beraberlik %26.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Cercle Brugge 1.27 – 1.77 Anderlecht.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %82, 3.5 üst %35.

Cercle Brugge – Anderlecht maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Cercle Brugge 1, Anderlecht 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

10 Ekim 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: