Pau FC – Laval Maç Tahmini
Ligue 2 · 9 Ekim 2026 21:00 · Sonuç 3-2. Tahminimiz: Pau FC kazanır (%46) · oran 2.10. En olası seçim 1.5 Üst %73 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Pau FC 1.54 – 1.09 Laval
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%2-0 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Pau FC son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Laval 0.4 — Pau FC formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%47); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Pau FC 1.5 – Laval 1.1; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %53.
Pau FC – Laval geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Pau FC 4 galibiyet, 2 beraberlik, Laval 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.38 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-09 | Ligue 2 | Pau FC – Laval | 3-2 | Pau FC kazandı |
| 2026-01-30 | Ligue 2 | Laval – Pau FC | 0-1 | Pau FC kazandı |
| 2025-09-23 | Ligue 2 | Pau FC – Laval | 1-0 | Pau FC kazandı |
| 2025-01-31 | Ligue 2 | Pau FC – Laval | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-09-27 | Ligue 2 | Laval – Pau FC | 3-1 | Laval kazandı |
| 2024-04-20 | Ligue 2 | Pau FC – Laval | 3-0 | Pau FC kazandı |
| 2023-12-16 | Ligue 2 | Laval – Pau FC | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-02-18 | Ligue 2 | Pau FC – Laval | 0-1 | Laval kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.10 | 3.50 | 3.80 | 2.08 | 1.89 |
| Bet365 | 1.90 | 3.20 | 3.60 | 1.98 | 1.83 |
| Bet&Win | 2.05 | 3.30 | 3.50 | — | — |
| BetVictor | 2.00 | 3.40 | 3.60 | — | — |
| Betfred | 2.05 | 3.30 | 3.40 | — | — |
| Paddy Power | 2.00 | 3.30 | 3.40 | — | — |
| SkyBet | 1.95 | 3.25 | 3.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Pau FC – Laval maçını kim kazanır?
Modelimize göre pau fc kazanır ihtimali %46; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Pau FC 1.54 – 1.09 Laval.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %73, 3.5 üst %27.
Pau FC – Laval maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Pau FC 4, Laval 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ekim 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Dunkerque – Annecy 1.5 gol üstü %75
- Montpellier – Grenoble 1.5 gol üstü %77
- Nancy – Guingamp 1.5 gol üstü %77
- Pau FC – Laval 1.5 gol üstü %73
- Sochaux – Boulogne 3.5 gol altı %78
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Heerenveen 1.5 gol üstü %95
- Heidenheim – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %86
- Dortmund – Werder Bremen 1.5 gol üstü %86
- Braunschweig – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Kasimpasa 1.5 gol üstü %86
- West Ham – QPR 1.5 gol üstü %86
- Lens – Lyon 1.5 gol üstü %86
- Beveren – Lommel SK 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Pau FC maç tahminleri ve form
- Laval maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 9 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
