Lens – Lyon Maç Tahmini
Ligue 1 · 9 Ekim 2026 21:45 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Lyon kazanır (%39) · oran 2.82. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.19). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Lens 1.59 – 1.72 Lyon
En olası skorlar
1-1 10%1-2 9%2-1 8%2-2 7%0-1 6%
Neden?
- Form: Lens son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Lyon 2.2 — Lyon formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Lens maç başına 2.24 gol beklentisi (xG) üretiyor, Lyon 1.80. Savunmada Lens 1.40, Lyon 1.39 xG yiyor.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%39), sitelerinki ev sahibi (%40).
- Gol beklentisi: Lens 1.6 – Lyon 1.7; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %67.
Lens – Lyon geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Lens 5 galibiyet, 1 beraberlik, Lyon 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-09 | Ligue 1 | Lens – Lyon | 2-1 | Lens kazandı |
| 2026-05-17 | Ligue 1 | Lyon – Lens | 0-4 | Lens kazandı |
| 2025-08-16 | Ligue 1 | Lens – Lyon | 0-1 | Lyon kazandı |
| 2025-05-04 | Ligue 1 | Lyon – Lens | 1-2 | Lens kazandı |
| 2024-09-15 | Ligue 1 | Lens – Lyon | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-03-03 | Ligue 1 | Lyon – Lens | 0-3 | Lens kazandı |
| 2023-12-02 | Ligue 1 | Lens – Lyon | 3-2 | Lens kazandı |
| 2023-02-12 | Ligue 1 | Lyon – Lens | 2-1 | Lyon kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.58 | 3.80 | 2.82 | 1.58 | 2.68 |
| Bet365 | 2.50 | 3.60 | 2.63 | 1.53 | 2.50 |
| Bet&Win | 2.40 | 3.70 | 2.70 | — | — |
| BetVictor | 2.40 | 3.80 | 2.63 | — | — |
| Betfred | 2.38 | 3.75 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.30 | 3.60 | 2.75 | — | — |
| SkyBet | 2.30 | 3.70 | 2.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Lens – Lyon maçını kim kazanır?
Modelimize göre lyon kazanır ihtimali %39; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %67. Gol beklentisi Lens 1.59 – 1.72 Lyon.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %86, 3.5 üst %42.
Lens – Lyon maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Lens 5, Lyon 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ekim 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Heerenveen 1.5 gol üstü %95
- Heidenheim – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %86
- Dortmund – Werder Bremen 1.5 gol üstü %86
- Braunschweig – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Kasimpasa 1.5 gol üstü %86
- West Ham – QPR 1.5 gol üstü %86
- Beveren – Lommel SK 1.5 gol üstü %84
- Moreirense – Gil Vicente 3.5 gol altı %78
İlgili sayfalar
- Lens maç tahminleri ve form
- Lyon maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 9 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
