Montpellier – Grenoble Maç Tahmini
Ligue 2 · 9 Ekim 2026 21:00 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: Montpellier kazanır (%63) · oran 1.68. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.37). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Montpellier 1.94 – 0.82 Grenoble
En olası skorlar
2-0 12%1-0 12%1-1 11%2-1 10%3-0 8%
Neden?
- Form: Montpellier son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Grenoble 1.4 — form dengeli.
- Montpellier güç puanında hafif önde (43 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%61); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Montpellier 1.9 – Grenoble 0.8; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %50.
Montpellier – Grenoble geçmiş maçları (H2H)
Son 3 karşılaşma: Montpellier 2 galibiyet, 1 beraberlik, Grenoble 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.33 gol, karşılıklı gol oranı %67, 2.5 üst %33.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-09 | Ligue 2 | Montpellier – Grenoble | 2-0 | Montpellier kazandı |
| 2026-04-17 | Ligue 2 | Montpellier – Grenoble | 2-1 | Montpellier kazandı |
| 2025-12-13 | Ligue 2 | Grenoble – Montpellier | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.68 | 3.90 | 6.20 | 2.10 | 1.87 |
| Bet365 | 1.55 | 3.50 | 5.50 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 1.61 | 3.75 | 5.25 | — | — |
| BetVictor | 1.60 | 3.80 | 5.50 | — | — |
| Betfred | 1.57 | 3.75 | 5.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.53 | 3.80 | 5.50 | — | — |
| SkyBet | 1.53 | 3.60 | 5.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Montpellier – Grenoble maçını kim kazanır?
Modelimize göre montpellier kazanır ihtimali %63; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %50. Gol beklentisi Montpellier 1.94 – 0.82 Grenoble.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %77, 3.5 üst %29.
Montpellier – Grenoble maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 3 karşılaşmada Montpellier 2, Grenoble 0 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.33 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %67.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ekim 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Dunkerque – Annecy 1.5 gol üstü %75
- Montpellier – Grenoble 1.5 gol üstü %77
- Nancy – Guingamp 1.5 gol üstü %77
- Pau FC – Laval 1.5 gol üstü %73
- Sochaux – Boulogne 3.5 gol altı %78
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Heerenveen 1.5 gol üstü %95
- Heidenheim – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %86
- Dortmund – Werder Bremen 1.5 gol üstü %86
- Braunschweig – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Kasimpasa 1.5 gol üstü %86
- West Ham – QPR 1.5 gol üstü %86
- Lens – Lyon 1.5 gol üstü %86
- Beveren – Lommel SK 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Montpellier maç tahminleri ve form
- Grenoble maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 9 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
