Dunkerque – Annecy Maç Tahmini
Ligue 2 · 9 Ekim 2026 21:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Dunkerque kazanır (%38) · oran 2.30. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.29). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Dunkerque 1.45 – 1.3 Annecy
En olası skorlar
1-1 13%2-1 9%1-0 9%1-2 8%0-1 8%
Neden?
- Form: Dunkerque son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Annecy 0.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Dunkerque 1.4 – Annecy 1.3; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %56.
Dunkerque – Annecy geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Dunkerque 1 galibiyet, 1 beraberlik, Annecy 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.14 gol, karşılıklı gol oranı %14, 2.5 üst %29.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-09 | Ligue 2 | Dunkerque – Annecy | 0-1 | Annecy kazandı |
| 2026-01-31 | Ligue 2 | Dunkerque – Annecy | 0-1 | Annecy kazandı |
| 2025-08-16 | Ligue 2 | Annecy – Dunkerque | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-01-27 | Ligue 2 | Annecy – Dunkerque | 0-2 | Dunkerque kazandı |
| 2024-08-16 | Ligue 2 | Dunkerque – Annecy | 0-2 | Annecy kazandı |
| 2024-03-30 | Ligue 2 | Dunkerque – Annecy | 0-2 | Annecy kazandı |
| 2023-08-19 | Ligue 2 | Annecy – Dunkerque | 3-0 | Annecy kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.30 | 3.60 | 3.25 | 1.89 | 2.08 |
| Bet365 | 2.15 | 3.20 | 3.00 | 1.80 | 2.00 |
| Bet&Win | 2.25 | 3.50 | 2.90 | — | — |
| BetVictor | 2.20 | 3.50 | 3.00 | — | — |
| Betfred | 2.20 | 3.40 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.15 | 3.40 | 2.90 | — | — |
| SkyBet | 2.15 | 3.30 | 2.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Dunkerque – Annecy maçını kim kazanır?
Modelimize göre dunkerque kazanır ihtimali %38; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Dunkerque 1.45 – 1.3 Annecy.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %30.
Dunkerque – Annecy maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Dunkerque 1, Annecy 5 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.14 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %14.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ekim 2026 günü diğer Ligue 2 maçları
- Dunkerque – Annecy 1.5 gol üstü %75
- Montpellier – Grenoble 1.5 gol üstü %77
- Nancy – Guingamp 1.5 gol üstü %77
- Pau FC – Laval 1.5 gol üstü %73
- Sochaux – Boulogne 3.5 gol altı %78
Günün en güçlü tahminleri
- PSV Eindhoven – Heerenveen 1.5 gol üstü %95
- Heidenheim – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %86
- Dortmund – Werder Bremen 1.5 gol üstü %86
- Braunschweig – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Kasimpasa 1.5 gol üstü %86
- West Ham – QPR 1.5 gol üstü %86
- Lens – Lyon 1.5 gol üstü %86
- Beveren – Lommel SK 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Dunkerque maç tahminleri ve form
- Annecy maç tahminleri ve form
- Ligue 2 tahminleri ve puan durumu
- 9 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
