PSV Eindhoven – Heerenveen Maç Tahmini
Eredivisie · 9 Ekim 2026 21:00 · Sonuç 2-0. Tahminimiz: PSV Eindhoven kazanır (%72) · oran 1.30. En olası seçim 1.5 Üst %95 (oran ~1.06). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: PSV Eindhoven 3.24 – 1.34 Heerenveen
En olası skorlar
3-1 8%2-1 7%4-1 6%3-0 6%2-0 5%
Neden?
- Form: PSV Eindhoven son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Heerenveen 1.0 — PSV Eindhoven formda önde.
- Güç farkı belirgin: PSV Eindhoven güç puanında 182 puan önde.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%77); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: PSV Eindhoven 3.2 – Heerenveen 1.3; 2.5 üstü ihtimali %84, karşılıklı gol %70.
PSV Eindhoven – Heerenveen geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: PSV Eindhoven 6 galibiyet, 1 beraberlik, Heerenveen 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.5 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-09 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Heerenveen | 2-0 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2026-02-21 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Heerenveen | 3-1 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-12-06 | Eredivisie | Heerenveen – PSV Eindhoven | 0-2 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2025-03-08 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Heerenveen | 2-1 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2024-12-14 | Eredivisie | Heerenveen – PSV Eindhoven | 1-0 | Heerenveen kazandı |
| 2024-04-25 | Eredivisie | Heerenveen – PSV Eindhoven | 0-8 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2023-12-07 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Heerenveen | 2-0 | PSV Eindhoven kazandı |
| 2023-05-21 | Eredivisie | PSV Eindhoven – Heerenveen | 3-3 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.30 | 7.40 | 9.40 | 1.19 | 6.00 |
| Bet365 | 1.27 | 6.00 | 8.50 | 1.18 | 4.50 |
| Bet&Win | 1.30 | 6.50 | 7.75 | — | — |
| BetVictor | 1.25 | 6.50 | 8.50 | — | — |
| Betfred | 1.25 | 6.00 | 8.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.22 | 6.50 | 8.00 | — | — |
| SkyBet | 1.22 | 6.00 | 7.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
PSV Eindhoven – Heerenveen maçını kim kazanır?
Modelimize göre psv eindhoven kazanır ihtimali %72; beraberlik %17.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %70. Gol beklentisi PSV Eindhoven 3.24 – 1.34 Heerenveen.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %84, alt %16. 1.5 üst %95, 3.5 üst %63.
PSV Eindhoven – Heerenveen maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada PSV Eindhoven 6, Heerenveen 1 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
9 Ekim 2026 günü diğer Eredivisie maçları
Günün en güçlü tahminleri
- Heidenheim – Kaiserslautern 1.5 gol üstü %86
- Dortmund – Werder Bremen 1.5 gol üstü %86
- Braunschweig – Holstein Kiel 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Kasimpasa 1.5 gol üstü %86
- West Ham – QPR 1.5 gol üstü %86
- Lens – Lyon 1.5 gol üstü %86
- Beveren – Lommel SK 1.5 gol üstü %84
- Moreirense – Gil Vicente 3.5 gol altı %78
İlgili sayfalar
- PSV Eindhoven maç tahminleri ve form
- Heerenveen maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 9 Ekim 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
