Strasbourg – Monaco Maç Tahmini
Ligue 1 · 12 Eylül 2026 18:15 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Monaco kazanır (%48) · oran 2.24. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Strasbourg 1.36 – 1.88 Monaco
En olası skorlar
1-1 11%1-2 9%0-2 7%0-1 7%2-1 7%
Neden?
- Form: Strasbourg son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Monaco 1.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Strasbourg maç başına 1.76 gol beklentisi (xG) üretiyor, Monaco 1.54. Savunmada Strasbourg 1.90, Monaco 1.51 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%48 vs %44).
- Gol beklentisi: Strasbourg 1.4 – Monaco 1.9; 2.5 üstü ihtimali %63, karşılıklı gol %63.
Strasbourg – Monaco geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Strasbourg 1 galibiyet, 2 beraberlik, Monaco 5 galibiyet. Maç başına ortalama 3.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Ligue 1 | Strasbourg – Monaco | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-05-17 | Ligue 1 | Strasbourg – Monaco | 5-4 | Strasbourg kazandı |
| 2025-08-31 | Ligue 1 | Monaco – Strasbourg | 3-2 | Monaco kazandı |
| 2025-04-19 | Ligue 1 | Monaco – Strasbourg | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-11-09 | Ligue 1 | Strasbourg – Monaco | 1-3 | Monaco kazandı |
| 2024-03-10 | Ligue 1 | Strasbourg – Monaco | 0-1 | Monaco kazandı |
| 2023-08-20 | Ligue 1 | Monaco – Strasbourg | 3-0 | Monaco kazandı |
| 2023-04-02 | Ligue 1 | Monaco – Strasbourg | 4-3 | Monaco kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.25 | 3.85 | 2.24 | 1.62 | 2.52 |
| Bet365 | 3.10 | 3.75 | 2.15 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 3.10 | 3.75 | 2.15 | — | — |
| BetVictor | 3.00 | 3.60 | 2.10 | — | — |
| Betfred | 3.00 | 4.00 | 2.15 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 3.60 | 2.15 | — | — |
| SkyBet | 3.00 | 3.60 | 2.15 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Strasbourg – Monaco maçını kim kazanır?
Modelimize göre monaco kazanır ihtimali %48; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Strasbourg 1.36 – 1.88 Monaco.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %83, 3.5 üst %38.
Strasbourg – Monaco maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Strasbourg 1, Monaco 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Strasbourg – Monaco 1.5 gol üstü %83
- Auxerre – Nice 1.5 gol üstü %76
- Le Havre – Angers 3.5 gol altı %74
- Lorient – Toulouse 1.5 gol üstü %77
- Paris FC – Lyon 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Strasbourg maç tahminleri ve form
- Monaco maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
