BankoZeka

Cambuur – Nijmegen Maç Tahmini

Eredivisie · 12 Eylül 2026 22:00 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Nijmegen kazanır (%64) · oran 1.57. En olası seçim 1.5 Üst %90 (oran ~1.12). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Cambuur15% 5.60
Beraberlik20% 5.00
Nijmegen64% 1.57

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var64% ~1.51
Karşılıklı gol yok36% ~2.97

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü90% ~1.12
2.5 gol üstü73% 1.40
3.5 gol üstü49% ~1.93

Gol beklentisi: Cambuur 1.23 – 2.54 Nijmegen

En olası skorlar

1-2 9%1-3 8%1-1 8%0-2 7%0-3 6%

Neden?

REKLAM
reklam

Cambuur – Nijmegen geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Cambuur 3 galibiyet, 2 beraberlik, Nijmegen 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-12EredivisieCambuur – Nijmegen3-0Cambuur kazandı
2023-02-11EredivisieNijmegen – Cambuur0-0Beraberlik
2022-11-04EredivisieCambuur – Nijmegen0-1Nijmegen kazandı
2022-04-03EredivisieCambuur – Nijmegen1-2Nijmegen kazandı
2021-11-26EredivisieNijmegen – Cambuur2-3Cambuur kazandı
2016-04-17EredivisieNijmegen – Cambuur2-1Nijmegen kazandı
2015-12-12EredivisieCambuur – Nijmegen3-1Cambuur kazandı
2014-04-05EredivisieNijmegen – Cambuur1-1Beraberlik

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.5.405.001.561.403.20
Bet3655.005.001.531.363.10
Bet&Win4.804.751.57——
BetVictor5.254.751.50——
Betfred5.004.501.50——
Paddy Power4.504.751.50——
SkyBet4.334.601.50——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Cambuur

10.31 EGo Ahead Eagles4-0 G
10.24 DWillem II1-6 G
10.18 EAZ Alkmaar2-2 B
10.11 DZwolle0-1 G
09.19 DDen Haag1-1 B

Nijmegen

10.31 DHeerenveen1-0 M
10.25 EGroningen2-2 B
10.18 EFor Sittard2-2 B
10.10 DAjax1-1 B
09.20 EGo Ahead Eagles1-1 B

Sık sorulanlar

Cambuur – Nijmegen maçını kim kazanır?

Modelimize göre nijmegen kazanır ihtimali %64; beraberlik %20.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Cambuur 1.23 – 2.54 Nijmegen.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %73, alt %27. 1.5 üst %90, 3.5 üst %49.

Cambuur – Nijmegen maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Cambuur 3, Nijmegen 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

12 Eylül 2026 günü diğer Eredivisie maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: