Le Havre – Angers Maç Tahmini
Ligue 1 · 12 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Angers kazanır (%36) · oran 3.05. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.32). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Le Havre 1.27 – 1.34 Angers
En olası skorlar
1-1 13%0-1 9%1-0 9%1-2 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Le Havre son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Angers 1.0 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Le Havre maç başına 1.20 gol beklentisi (xG) üretiyor, Angers 1.26. Savunmada Le Havre 1.90, Angers 1.89 xG yiyor.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%36), sitelerinki ev sahibi (%38).
- Gol beklentisi: Le Havre 1.3 – Angers 1.3; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %55.
Le Havre – Angers geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Le Havre 2 galibiyet, 3 beraberlik, Angers 3 galibiyet. Maç başına ortalama 1.38 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Ligue 1 | Le Havre – Angers | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-04-18 | Ligue 1 | Angers – Le Havre | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-01-04 | Ligue 1 | Le Havre – Angers | 2-1 | Le Havre kazandı |
| 2025-02-02 | Ligue 1 | Angers – Le Havre | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-12-01 | Ligue 1 | Le Havre – Angers | 0-1 | Angers kazandı |
| 2015-03-20 | Ligue 2 | Angers – Le Havre | 1-0 | Angers kazandı |
| 2014-10-17 | Ligue 2 | Le Havre – Angers | 1-0 | Le Havre kazandı |
| 2014-04-11 | Ligue 2 | Angers – Le Havre | 1-0 | Angers kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.66 | 3.30 | 3.00 | 2.18 | 1.80 |
| Bet365 | 2.55 | 3.20 | 2.88 | 2.10 | 1.73 |
| Bet&Win | 2.45 | 3.25 | 2.95 | — | — |
| BetVictor | 2.45 | 3.13 | 2.75 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.40 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.50 | 3.10 | 2.80 | — | — |
| SkyBet | 2.50 | 3.10 | 2.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Le Havre – Angers maçını kim kazanır?
Modelimize göre angers kazanır ihtimali %36; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Le Havre 1.27 – 1.34 Angers.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %70, 3.5 üst %26.
Le Havre – Angers maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Le Havre 2, Angers 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.38 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Strasbourg – Monaco 1.5 gol üstü %83
- Auxerre – Nice 1.5 gol üstü %76
- Le Havre – Angers 3.5 gol altı %74
- Lorient – Toulouse 1.5 gol üstü %77
- Paris FC – Lyon 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Le Havre maç tahminleri ve form
- Angers maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
