Auxerre – Nice Maç Tahmini
Ligue 1 · 12 Eylül 2026 21:45 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Nice kazanır (%40) · oran 2.84. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.34). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Auxerre 1.2 – 1.42 Nice
En olası skorlar
1-1 13%0-1 10%1-2 9%1-0 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Auxerre son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Nice 0.6 — Auxerre formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Auxerre maç başına 1.26 gol beklentisi (xG) üretiyor, Nice 1.25. Savunmada Auxerre 2.00, Nice 1.79 xG yiyor.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%40), sitelerinki ev sahibi (%37).
- Gol beklentisi: Auxerre 1.2 – Nice 1.4; 2.5 üstü ihtimali %49, karşılıklı gol %59.
Auxerre – Nice geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Auxerre 3 galibiyet, 3 beraberlik, Nice 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.43 gol, karşılıklı gol oranı %86, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Ligue 1 | Auxerre – Nice | 1-0 | Auxerre kazandı |
| 2026-05-10 | Ligue 1 | Auxerre – Nice | 2-1 | Auxerre kazandı |
| 2025-08-23 | Ligue 1 | Nice – Auxerre | 3-1 | Nice kazandı |
| 2025-03-14 | Ligue 1 | Nice – Auxerre | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-08-18 | Ligue 1 | Auxerre – Nice | 2-1 | Auxerre kazandı |
| 2023-03-03 | Ligue 1 | Nice – Auxerre | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-10-16 | Ligue 1 | Auxerre – Nice | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.72 | 3.45 | 2.84 | 2.00 | 1.92 |
| Bet365 | 2.63 | 3.30 | 2.75 | 1.98 | 1.88 |
| Bet&Win | 2.55 | 3.40 | 2.70 | — | — |
| BetVictor | 2.50 | 3.25 | 2.63 | — | — |
| Betfred | 2.50 | 3.40 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.60 | 3.30 | 2.70 | — | — |
| SkyBet | 2.60 | 3.25 | 2.63 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Auxerre – Nice maçını kim kazanır?
Modelimize göre nice kazanır ihtimali %40; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Auxerre 1.2 – 1.42 Nice.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %49, alt %51. 1.5 üst %76, 3.5 üst %28.
Auxerre – Nice maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Auxerre 3, Nice 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.43 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %86.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Strasbourg – Monaco 1.5 gol üstü %83
- Auxerre – Nice 1.5 gol üstü %76
- Le Havre – Angers 3.5 gol altı %74
- Lorient – Toulouse 1.5 gol üstü %77
- Paris FC – Lyon 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Auxerre maç tahminleri ve form
- Nice maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
