Real Madrid – Vallecano Maç Tahmini
La Liga · 12 Eylül 2026 22:00 · Sonuç 4-1. Tahminimiz: Real Madrid kazanır (%89) · oran 1.13. En olası seçim 1.5 Üst %92 (oran ~1.09). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Real Madrid 3.53 – 0.59 Vallecano
En olası skorlar
3-0 12%4-0 11%2-0 10%5-0 7%3-1 7%
Neden?
- Form: Real Madrid son 5 maçta ortalama 2.4 puan, Vallecano 1.4 — Real Madrid formda önde.
- Güç farkı belirgin: Real Madrid güç puanında 145 puan önde.
- Hücum: Real Madrid maç başına 2.28 gol beklentisi (xG) üretiyor, Vallecano 1.51. Savunmada Real Madrid 1.03, Vallecano 1.59 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%89); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Real Madrid 3.5 – Vallecano 0.6; 2.5 üstü ihtimali %78, karşılıklı gol %49.
Real Madrid – Vallecano geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Real Madrid 4 galibiyet, 4 beraberlik, Vallecano 0 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | La Liga | Real Madrid – Vallecano | 4-1 | Real Madrid kazandı |
| 2026-02-01 | La Liga | Real Madrid – Vallecano | 2-1 | Real Madrid kazandı |
| 2025-11-09 | La Liga | Vallecano – Real Madrid | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-03-09 | La Liga | Real Madrid – Vallecano | 2-1 | Real Madrid kazandı |
| 2024-12-14 | La Liga | Vallecano – Real Madrid | 3-3 | Beraberlik |
| 2024-02-18 | La Liga | Vallecano – Real Madrid | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-11-05 | La Liga | Real Madrid – Vallecano | 0-0 | Beraberlik |
| 2023-05-24 | La Liga | Real Madrid – Vallecano | 2-1 | Real Madrid kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.13 | 11.50 | 27.00 | 1.29 | 4.20 |
| Bet365 | 1.13 | 9.50 | 19.00 | 1.29 | 3.75 |
| Bet&Win | 1.13 | 9.75 | 17.00 | — | — |
| BetVictor | 1.08 | 8.50 | 18.00 | — | — |
| Betfred | 1.13 | 9.00 | 19.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.08 | 10.00 | 21.00 | — | — |
| SkyBet | 1.09 | 9.50 | 19.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Real Madrid – Vallecano maçını kim kazanır?
Modelimize göre real madrid kazanır ihtimali %89; beraberlik %8.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol yok ihtimali %51. Gol beklentisi Real Madrid 3.53 – 0.59 Vallecano.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %78, alt %22. 1.5 üst %92, 3.5 üst %54.
Real Madrid – Vallecano maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Real Madrid 4, Vallecano 0 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer La Liga maçları
- Santander – Alaves 1.5 gol üstü %79
- Osasuna – Espanol 3.5 gol altı %78
- Ath Bilbao – Elche 1.5 gol üstü %79
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
Günün en güçlü tahminleri
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
- Go Ahead Eagles – Groningen 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- Real Madrid maç tahminleri ve form
- Vallecano maç tahminleri ve form
- La Liga tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
