Watford – Stoke Maç Tahmini
Championship · 12 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Watford kazanır (%38) · oran 2.42. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.33). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Watford 1.39 – 1.3 Stoke
En olası skorlar
1-1 13%1-0 9%2-1 9%0-1 8%1-2 8%
Neden?
- Form: Watford son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Stoke 1.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Watford maç başına 0.97 gol beklentisi (xG) üretiyor, Stoke 0.93. Savunmada Watford 1.88, Stoke 1.72 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%41); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Watford 1.4 – Stoke 1.3; 2.5 üstü ihtimali %51, karşılıklı gol %57.
Watford – Stoke geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Watford 3 galibiyet, 2 beraberlik, Stoke 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Championship | Watford – Stoke | 1-2 | Stoke kazandı |
| 2026-03-14 | Championship | Stoke – Watford | 3-1 | Stoke kazandı |
| 2025-12-20 | Championship | Watford – Stoke | 1-0 | Watford kazandı |
| 2025-03-01 | Championship | Stoke – Watford | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-08-17 | Championship | Watford – Stoke | 3-0 | Watford kazandı |
| 2023-12-29 | Championship | Watford – Stoke | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-08-19 | Championship | Stoke – Watford | 1-0 | Stoke kazandı |
| 2023-05-08 | Championship | Watford – Stoke | 2-0 | Watford kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.42 | 3.55 | 3.15 | 1.92 | 1.94 |
| Bet365 | 2.25 | 3.30 | 3.10 | 1.93 | 1.93 |
| Bet&Win | 2.40 | 3.40 | 2.85 | — | — |
| BetVictor | 2.38 | 3.40 | 2.90 | — | — |
| Betfred | 2.38 | 3.40 | 3.00 | — | — |
| Paddy Power | 2.30 | 3.40 | 2.88 | — | — |
| SkyBet | 2.30 | 3.40 | 2.88 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Watford – Stoke maçını kim kazanır?
Modelimize göre watford kazanır ihtimali %38; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Watford 1.39 – 1.3 Stoke.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %51, alt %49. 1.5 üst %75, 3.5 üst %26.
Watford – Stoke maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Watford 3, Stoke 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Bolton – Cardiff 1.5 gol üstü %82
- Derby – Birmingham 3.5 gol altı %76
- West Brom – QPR 1.5 gol üstü %77
- Blackburn – Millwall 1.5 gol üstü %75
- Charlton – Portsmouth 3.5 gol altı %78
- Middlesbrough – Norwich 1.5 gol üstü %84
- Preston – Lincoln 1.5 gol üstü %74
- Southampton – Bristol City 1.5 gol üstü %83
- Swansea – Burnley 1.5 gol üstü %76
- Watford – Stoke 1.5 gol üstü %75
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Watford maç tahminleri ve form
- Stoke maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
