Swansea – Burnley Maç Tahmini
Championship · 12 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 3-1. Tahminimiz: Swansea kazanır (%41) · oran 2.26. En olası seçim 1.5 Üst %76 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Swansea 1.51 – 1.26 Burnley
En olası skorlar
1-1 13%2-1 9%1-0 9%1-2 8%0-1 7%
Neden?
- Form: Swansea son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Burnley 0.4 — Swansea formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Swansea maç başına 0.83 gol beklentisi (xG) üretiyor, Burnley 0.98. Savunmada Swansea 1.72, Burnley 2.13 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%45); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Swansea 1.5 – Burnley 1.3; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %56.
Swansea – Burnley geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Swansea 3 galibiyet, 0 beraberlik, Burnley 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Championship | Swansea – Burnley | 3-1 | Swansea kazandı |
| 2025-03-15 | Championship | Swansea – Burnley | 0-2 | Burnley kazandı |
| 2024-11-10 | Championship | Burnley – Swansea | 1-0 | Burnley kazandı |
| 2023-01-02 | Championship | Swansea – Burnley | 1-2 | Burnley kazandı |
| 2022-10-15 | Championship | Burnley – Swansea | 4-0 | Burnley kazandı |
| 2018-02-10 | Premier League | Swansea – Burnley | 1-0 | Swansea kazandı |
| 2017-11-18 | Premier League | Burnley – Swansea | 2-0 | Burnley kazandı |
| 2017-03-04 | Premier League | Swansea – Burnley | 3-2 | Swansea kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.26 | 3.60 | 3.50 | 1.93 | 1.99 |
| Bet365 | 2.10 | 3.40 | 3.30 | 1.90 | 1.95 |
| Bet&Win | 2.20 | 3.50 | 3.10 | — | — |
| BetVictor | 2.15 | 3.50 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.15 | 3.50 | 3.30 | — | — |
| Paddy Power | 2.10 | 3.50 | 3.30 | — | — |
| SkyBet | 2.05 | 3.50 | 3.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Swansea – Burnley maçını kim kazanır?
Modelimize göre swansea kazanır ihtimali %41; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %56. Gol beklentisi Swansea 1.51 – 1.26 Burnley.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %76, 3.5 üst %27.
Swansea – Burnley maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Swansea 3, Burnley 5 galibiyet aldı, 0 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Bolton – Cardiff 1.5 gol üstü %82
- Derby – Birmingham 3.5 gol altı %76
- West Brom – QPR 1.5 gol üstü %77
- Blackburn – Millwall 1.5 gol üstü %75
- Charlton – Portsmouth 3.5 gol altı %78
- Middlesbrough – Norwich 1.5 gol üstü %84
- Preston – Lincoln 1.5 gol üstü %74
- Southampton – Bristol City 1.5 gol üstü %83
- Swansea – Burnley 1.5 gol üstü %76
- Watford – Stoke 1.5 gol üstü %75
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Swansea maç tahminleri ve form
- Burnley maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
