Middlesbrough – Norwich Maç Tahmini
Championship · 12 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 4-3. Tahminimiz: Middlesbrough kazanır (%50) · oran 1.92. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.20). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Middlesbrough 1.91 – 1.32 Norwich
En olası skorlar
1-1 10%2-1 10%2-0 7%1-0 7%1-2 7%
Neden?
- Form: Middlesbrough son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Norwich 1.8 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Middlesbrough maç başına 0.85 gol beklentisi (xG) üretiyor, Norwich 0.89. Savunmada Middlesbrough 1.78, Norwich 2.36 xG yiyor.
- Dinlenme: Middlesbrough 4 gün daha dinlenmiş (7 / 3 gün).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%52); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Middlesbrough 1.9 – Norwich 1.3; 2.5 üstü ihtimali %63, karşılıklı gol %62.
Middlesbrough – Norwich geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Middlesbrough 6 galibiyet, 2 beraberlik, Norwich 0 galibiyet. Maç başına ortalama 3.75 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-12 | Championship | Middlesbrough – Norwich | 4-3 | Middlesbrough kazandı |
| 2026-01-31 | Championship | Middlesbrough – Norwich | 1-0 | Middlesbrough kazandı |
| 2025-08-23 | Championship | Norwich – Middlesbrough | 1-2 | Middlesbrough kazandı |
| 2025-04-26 | Championship | Middlesbrough – Norwich | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-10-27 | Championship | Norwich – Middlesbrough | 3-3 | Beraberlik |
| 2024-03-06 | Championship | Middlesbrough – Norwich | 3-1 | Middlesbrough kazandı |
| 2023-10-24 | Championship | Norwich – Middlesbrough | 1-2 | Middlesbrough kazandı |
| 2023-04-14 | Championship | Middlesbrough – Norwich | 5-1 | Middlesbrough kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.92 | 4.20 | 4.00 | 1.59 | 2.58 |
| Bet365 | 1.79 | 3.90 | 3.80 | 1.57 | 2.38 |
| Bet&Win | 1.87 | 3.80 | 3.90 | — | — |
| BetVictor | 1.83 | 4.00 | 3.80 | — | — |
| Betfred | 1.90 | 4.00 | 3.60 | — | — |
| Paddy Power | 1.85 | 3.80 | 3.75 | — | — |
| SkyBet | 1.85 | 3.90 | 3.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Middlesbrough – Norwich maçını kim kazanır?
Modelimize göre middlesbrough kazanır ihtimali %50; beraberlik %25.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Middlesbrough 1.91 – 1.32 Norwich.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %63, alt %37. 1.5 üst %84, 3.5 üst %39.
Middlesbrough – Norwich maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Middlesbrough 6, Norwich 0 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
12 Eylül 2026 günü diğer Championship maçları
- Bolton – Cardiff 1.5 gol üstü %82
- Derby – Birmingham 3.5 gol altı %76
- West Brom – QPR 1.5 gol üstü %77
- Blackburn – Millwall 1.5 gol üstü %75
- Charlton – Portsmouth 3.5 gol altı %78
- Middlesbrough – Norwich 1.5 gol üstü %84
- Preston – Lincoln 1.5 gol üstü %74
- Southampton – Bristol City 1.5 gol üstü %83
- Swansea – Burnley 1.5 gol üstü %76
- Watford – Stoke 1.5 gol üstü %75
Günün en güçlü tahminleri
- Real Madrid – Vallecano 1.5 gol üstü %92
- Twente – Den Haag 1.5 gol üstü %90
- For Sittard – Ajax 1.5 gol üstü %90
- Cambuur – Nijmegen 1.5 gol üstü %90
- Dortmund – Paderborn 1.5 gol üstü %89
- Hoffenheim – Stuttgart 1.5 gol üstü %89
- Augsburg – Leverkusen 1.5 gol üstü %89
- Chelsea – Hull 1.5 gol üstü %88
İlgili sayfalar
- Middlesbrough maç tahminleri ve form
- Norwich maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 12 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
