Kortrijk – Waregem Maç Tahmini
Pro League · 6 Eylül 2026 17:00 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Waregem kazanır (%44) · oran 2.15. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Kortrijk 1.29 – 1.63 Waregem
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%0-1 8%2-1 7%0-2 7%
Neden?
- Form: Kortrijk son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Waregem 2.2 — Waregem formda önde.
- Waregem güç puanında hafif önde (95 puan).
- Dinlenme: Waregem 4 gün daha dinlenmiş (3 / 7 gün).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%45); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Kortrijk 1.3 – Waregem 1.6; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %59.
Kortrijk – Waregem geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Kortrijk 1 galibiyet, 4 beraberlik, Waregem 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.75 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %75.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Pro League | Kortrijk – Waregem | 0-2 | Waregem kazandı |
| 2023-02-24 | Pro League | Waregem – Kortrijk | 3-3 | Beraberlik |
| 2022-10-15 | Pro League | Kortrijk – Waregem | 1-3 | Waregem kazandı |
| 2022-02-19 | Pro League | Kortrijk – Waregem | 5-0 | Kortrijk kazandı |
| 2021-09-25 | Pro League | Waregem – Kortrijk | 2-2 | Beraberlik |
| 2021-02-27 | Pro League | Kortrijk – Waregem | 1-2 | Waregem kazandı |
| 2020-11-02 | Pro League | Waregem – Kortrijk | 1-1 | Beraberlik |
| 2020-02-29 | Pro League | Waregem – Kortrijk | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.15 | 3.45 | 1.35 | 1.61 | 2.04 |
| Bet365 | 3.10 | 3.40 | 2.10 | 1.67 | 2.15 |
| Bet&Win | 3.10 | 3.60 | 2.15 | — | — |
| BetVictor | 3.13 | 3.50 | 2.05 | — | — |
| Betfred | 3.00 | 3.50 | 2.10 | — | — |
| Paddy Power | 3.00 | 3.50 | 2.05 | — | — |
| SkyBet | 2.90 | 3.40 | 2.05 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Kortrijk – Waregem maçını kim kazanır?
Modelimize göre waregem kazanır ihtimali %44; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Kortrijk 1.29 – 1.63 Waregem.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %80, 3.5 üst %31.
Kortrijk – Waregem maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Kortrijk 1, Waregem 3 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Cercle Brugge – Gent 1.5 gol üstü %79
- Kortrijk – Waregem 1.5 gol üstü %80
- Anderlecht – Genk 1.5 gol üstü %82
- Beveren – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Kortrijk maç tahminleri ve form
- Waregem maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
