Greuther Furth – Heidenheim Maç Tahmini
2. Bundesliga · 6 Eylül 2026 14:30 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Heidenheim kazanır (%41) · oran 2.25. En olası seçim 1.5 Üst %84 (oran ~1.18). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Greuther Furth 1.54 – 1.75 Heidenheim
En olası skorlar
1-1 11%1-2 9%2-1 8%2-2 7%0-1 6%
Neden?
- Form: Greuther Furth son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Heidenheim 1.8 — form dengeli.
- Heidenheim güç puanında hafif önde (65 puan).
- Hücum: Greuther Furth maç başına 0.74 gol beklentisi (xG) üretiyor, Heidenheim 1.80. Savunmada Greuther Furth 1.57, Heidenheim 2.05 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Greuther Furth 1.5 – Heidenheim 1.8; 2.5 üstü ihtimali %64, karşılıklı gol %64.
Greuther Furth – Heidenheim geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Greuther Furth 1 galibiyet, 2 beraberlik, Heidenheim 5 galibiyet. Maç başına ortalama 1.25 gol, karşılıklı gol oranı %12, 2.5 üst %12.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Heidenheim | 0-1 | Heidenheim kazandı |
| 2023-04-28 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Heidenheim | 0-2 | Heidenheim kazandı |
| 2022-10-23 | 2. Bundesliga | Heidenheim – Greuther Furth | 3-1 | Heidenheim kazandı |
| 2021-04-03 | 2. Bundesliga | Heidenheim – Greuther Furth | 0-1 | Greuther Furth kazandı |
| 2020-12-05 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Heidenheim | 0-1 | Heidenheim kazandı |
| 2020-06-16 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Heidenheim | 0-0 | Beraberlik |
| 2019-12-01 | 2. Bundesliga | Heidenheim – Greuther Furth | 1-0 | Heidenheim kazandı |
| 2019-02-22 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Heidenheim | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.98 | 3.75 | 2.14 | 1.52 | 1.25 |
| Bet365 | 2.88 | 3.50 | 2.20 | 1.50 | 2.50 |
| Bet&Win | 2.85 | 3.75 | 2.25 | — | — |
| BetVictor | 2.80 | 3.75 | 2.15 | — | — |
| Betfred | 2.75 | 3.75 | 2.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.70 | 3.70 | 2.20 | — | — |
| SkyBet | 2.63 | 3.50 | 2.15 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Greuther Furth – Heidenheim maçını kim kazanır?
Modelimize göre heidenheim kazanır ihtimali %41; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %64. Gol beklentisi Greuther Furth 1.54 – 1.75 Heidenheim.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %64, alt %36. 1.5 üst %84, 3.5 üst %39.
Greuther Furth – Heidenheim maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Greuther Furth 1, Heidenheim 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %12.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Osnabruck – Braunschweig 1.5 gol üstü %78
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Oviedo – Burgos 3.5 gol altı %84
- Marseille – Paris FC 1.5 gol üstü %83
İlgili sayfalar
- Greuther Furth maç tahminleri ve form
- Heidenheim maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
