Groningen – Twente Maç Tahmini
Eredivisie · 6 Eylül 2026 13:15 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Twente kazanır (%48) · oran 2.08. En olası seçim 1.5 Üst %86 (oran ~1.18). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Groningen 1.39 – 1.93 Twente
En olası skorlar
1-1 10%1-2 9%0-2 7%2-1 7%2-2 7%
Neden?
- Form: Groningen son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Twente 1.8 — form dengeli.
- Twente güç puanında hafif önde (79 puan).
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%47); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Groningen 1.4 – Twente 1.9; 2.5 üstü ihtimali %65, karşılıklı gol %65.
Groningen – Twente geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Groningen 0 galibiyet, 4 beraberlik, Twente 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Eredivisie | Groningen – Twente | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-02-22 | Eredivisie | Twente – Groningen | 2-1 | Twente kazandı |
| 2025-11-02 | Eredivisie | Groningen – Twente | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-03-01 | Eredivisie | Groningen – Twente | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-12-15 | Eredivisie | Twente – Groningen | 2-0 | Twente kazandı |
| 2023-02-05 | Eredivisie | Groningen – Twente | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-10-16 | Eredivisie | Twente – Groningen | 3-0 | Twente kazandı |
| 2022-05-11 | Eredivisie | Twente – Groningen | 3-0 | Twente kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.15 | 3.85 | 2.08 | 1.47 | 2.58 |
| Bet365 | 3.30 | 3.80 | 2.05 | 1.53 | 2.40 |
| Bet&Win | 3.25 | 3.70 | 2.05 | — | — |
| BetVictor | 3.13 | 3.80 | 2.05 | — | — |
| Betfred | 3.10 | 3.75 | 2.00 | — | — |
| Paddy Power | 3.10 | 3.80 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 3.00 | 3.60 | 1.95 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Groningen – Twente maçını kim kazanır?
Modelimize göre twente kazanır ihtimali %48; beraberlik %26.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %65. Gol beklentisi Groningen 1.39 – 1.93 Twente.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %65, alt %35. 1.5 üst %86, 3.5 üst %40.
Groningen – Twente maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Groningen 0, Twente 4 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer Eredivisie maçları
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
Günün en güçlü tahminleri
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
- Oviedo – Burgos 3.5 gol altı %84
- Marseille – Paris FC 1.5 gol üstü %83
- Hearts – Dundee 1.5 gol üstü %83
- Alaves – Osasuna 3.5 gol altı %82
İlgili sayfalar
- Groningen maç tahminleri ve form
- Twente maç tahminleri ve form
- Eredivisie tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
