BankoZeka

Cercle Brugge – Gent Maç Tahmini

Pro League · 6 Eylül 2026 14:30 · Sonuç 0-3. Tahminimiz: Gent kazanır (%40) · oran 2.35. En olası seçim 1.5 Üst %79 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓

Maç sonucu

Cercle Brugge32% 2.85
Beraberlik28% 3.60
Gent40% 2.35

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var59% ~1.66
Karşılıklı gol yok41% ~2.51

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü79% ~1.25
2.5 gol üstü57% 1.71
3.5 gol üstü34% ~2.90

Gol beklentisi: Cercle Brugge 1.39 – 1.58 Gent

En olası skorlar

1-1 12%1-2 9%2-1 8%0-1 8%1-0 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Cercle Brugge – Gent geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Cercle Brugge 5 galibiyet, 1 beraberlik, Gent 2 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-09-06Pro LeagueCercle Brugge – Gent0-3Gent kazandı
2026-02-20Pro LeagueGent – Cercle Brugge0-1Cercle Brugge kazandı
2025-09-28Pro LeagueCercle Brugge – Gent2-4Gent kazandı
2024-12-15Pro LeagueGent – Cercle Brugge1-1Beraberlik
2024-09-26Pro LeagueCercle Brugge – Gent2-1Cercle Brugge kazandı
2024-02-11Pro LeagueGent – Cercle Brugge1-2Cercle Brugge kazandı
2023-10-22Pro LeagueCercle Brugge – Gent2-0Cercle Brugge kazandı
2023-01-29Pro LeagueCercle Brugge – Gent3-2Cercle Brugge kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.2.783.602.341.712.16
Bet3652.753.402.251.702.10
Bet&Win2.853.602.30——
BetVictor2.753.502.25——
Betfred2.753.502.30——
Paddy Power2.633.502.30——
SkyBet2.603.402.25——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Cercle Brugge

11.01 EAntwerp2-1 G
10.25 DSt. Gilloise5-2 M
10.10 EAnderlecht1-2 M
09.19 DCharleroi3-2 M
09.12 DOud-Heverlee Leuven1-1 B

Gent

11.01 DLommel SK2-0 M
10.25 EAnderlecht4-0 G
10.10 DWaregem0-2 G
09.18 EStandard2-1 G
09.13 DGenk1-1 B

Sık sorulanlar

Cercle Brugge – Gent maçını kim kazanır?

Modelimize göre gent kazanır ihtimali %40; beraberlik %28.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Cercle Brugge 1.39 – 1.58 Gent.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %57, alt %43. 1.5 üst %79, 3.5 üst %34.

Cercle Brugge – Gent maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Cercle Brugge 5, Gent 2 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

6 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: