Anderlecht – Genk Maç Tahmini
Pro League · 6 Eylül 2026 19:30 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Anderlecht kazanır (%37) · oran 2.45. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.24). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Anderlecht 1.53 – 1.48 Genk
En olası skorlar
1-1 12%2-1 9%1-2 8%1-0 7%0-1 7%
Neden?
- Form: Anderlecht son 5 maçta ortalama 1.2 puan, Genk 2.0 — Genk formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Dinlenme: Genk 6 gün daha dinlenmiş (3 / 9 gün).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%40); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Anderlecht 1.5 – Genk 1.5; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %61.
Anderlecht – Genk geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Anderlecht 1 galibiyet, 2 beraberlik, Genk 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.12 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-09-06 | Pro League | Anderlecht – Genk | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-02-08 | Pro League | Genk – Anderlecht | 2-0 | Genk kazandı |
| 2025-09-14 | Pro League | Anderlecht – Genk | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-05-25 | Pro League | Genk – Anderlecht | 2-1 | Genk kazandı |
| 2025-04-06 | Pro League | Anderlecht – Genk | 1-2 | Genk kazandı |
| 2024-12-22 | Pro League | Genk – Anderlecht | 2-0 | Genk kazandı |
| 2024-09-17 | Pro League | Anderlecht – Genk | 0-2 | Genk kazandı |
| 2024-05-11 | Pro League | Anderlecht – Genk | 2-1 | Anderlecht kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.40 | 3.50 | 2.78 | 1.71 | 1.24 |
| Bet365 | 2.38 | 3.40 | 2.70 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 2.45 | 3.60 | 2.70 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.40 | 2.70 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.50 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.30 | 3.50 | 2.63 | — | — |
| SkyBet | 2.25 | 3.40 | 2.60 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Anderlecht – Genk maçını kim kazanır?
Modelimize göre anderlecht kazanır ihtimali %37; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Anderlecht 1.53 – 1.48 Genk.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %82, 3.5 üst %35.
Anderlecht – Genk maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Anderlecht 1, Genk 5 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
6 Eylül 2026 günü diğer Pro League maçları
- Cercle Brugge – Gent 1.5 gol üstü %79
- Kortrijk – Waregem 1.5 gol üstü %80
- Anderlecht – Genk 1.5 gol üstü %82
- Beveren – Oud-Heverlee Leuven 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Heerenveen – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %89
- Valencia – Barcelona 1.5 gol üstü %87
- Den Haag – For Sittard 1.5 gol üstü %87
- Telstar – Cambuur 1.5 gol üstü %87
- Ein Frankfurt – Augsburg 1.5 gol üstü %86
- Hertha – Magdeburg 1.5 gol üstü %86
- Groningen – Twente 1.5 gol üstü %86
- Greuther Furth – Heidenheim 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Anderlecht maç tahminleri ve form
- Genk maç tahminleri ve form
- Pro League tahminleri ve puan durumu
- 6 Eylül 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
