St Mirren – Motherwell Maç Tahmini
Premiership · 30 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 3-3. Tahminimiz: Motherwell kazanır (%37) · oran 2.84. En olası seçim 1.5 Üst %77 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: St Mirren 1.4 – 1.46 Motherwell
En olası skorlar
1-1 12%1-2 9%2-1 8%0-1 8%1-0 7%
Neden?
- Form: St Mirren son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Motherwell 1.6 — form dengeli.
- Motherwell güç puanında hafif önde (93 puan).
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%37), sitelerinki ev sahibi (%37).
- Gol beklentisi: St Mirren 1.4 – Motherwell 1.5; 2.5 üstü ihtimali %55, karşılıklı gol %58.
St Mirren – Motherwell geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: St Mirren 0 galibiyet, 3 beraberlik, Motherwell 5 galibiyet. Maç başına ortalama 2.75 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-10-31 | Premiership | Motherwell – St Mirren | 1-0 | Motherwell kazandı |
| 2026-08-30 | Premiership | St Mirren – Motherwell | 3-3 | Beraberlik |
| 2026-02-21 | Premiership | St Mirren – Motherwell | 0-5 | Motherwell kazandı |
| 2026-01-03 | Premiership | Motherwell – St Mirren | 2-0 | Motherwell kazandı |
| 2025-08-09 | Premiership | St Mirren – Motherwell | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-03-15 | Premiership | Motherwell – St Mirren | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-12-07 | Premiership | St Mirren – Motherwell | 0-1 | Motherwell kazandı |
| 2024-09-28 | Premiership | Motherwell – St Mirren | 2-1 | Motherwell kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.58 | 3.20 | 2.84 | 1.98 | 1.84 |
| Bet365 | 2.45 | 3.30 | 2.70 | 2.00 | 1.85 |
| Bet&Win | 2.50 | 3.40 | 2.65 | — | — |
| BetVictor | 2.45 | 3.25 | 2.70 | — | — |
| Betfred | 2.50 | 3.40 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.70 | 3.00 | 2.75 | — | — |
| SkyBet | 2.63 | 2.90 | 2.70 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
St Mirren – Motherwell maçını kim kazanır?
Modelimize göre motherwell kazanır ihtimali %37; beraberlik %28.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %58. Gol beklentisi St Mirren 1.4 – 1.46 Motherwell.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %55, alt %45. 1.5 üst %77, 3.5 üst %29.
St Mirren – Motherwell maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada St Mirren 0, Motherwell 5 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.75 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
30 Ağustos 2026 günü diğer Premiership maçları
- Aberdeen – Rangers 1.5 gol üstü %82
- Dundee – Hibernian 1.5 gol üstü %78
- St Mirren – Motherwell 1.5 gol üstü %77
Günün en güçlü tahminleri
- Utrecht – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %94
- Real Madrid – Malaga 1.5 gol üstü %93
- Feyenoord – Den Haag 1.5 gol üstü %91
- Telstar – Ajax 1.5 gol üstü %91
- Cambuur – Twente 1.5 gol üstü %90
- Man United – Ipswich 1.5 gol üstü %89
- Rennes – Le Mans 1.5 gol üstü %87
- Willem II – Heerenveen 1.5 gol üstü %87
İlgili sayfalar
- St Mirren maç tahminleri ve form
- Motherwell maç tahminleri ve form
- Premiership tahminleri ve puan durumu
- 30 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
