BankoZeka

Aberdeen – Rangers Maç Tahmini

Premiership · 30 Ağustos 2026 14:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Rangers kazanır (%56) · oran 1.89. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.23). Tahmin tutmadı ✗

Maç sonucu

Aberdeen19% 4.33
Beraberlik26% 4.00
Rangers56% 1.89

Karşılıklı gol

Karşılıklı gol var59% ~1.70
Karşılıklı gol yok41% ~2.42

Gol sayısı (üst)

1.5 gol üstü82% ~1.23
2.5 gol üstü59% 1.67
3.5 gol üstü36% ~2.73

Gol beklentisi: Aberdeen 1.09 – 1.98 Rangers

En olası skorlar

1-1 11%1-2 10%0-2 9%0-1 9%1-3 7%

Neden?

REKLAM
reklam

Aberdeen – Rangers geçmiş maçları (H2H)

Son 8 karşılaşma: Aberdeen 1 galibiyet, 1 beraberlik, Rangers 6 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %62.

TarihLigMaçSkorSonuç
2026-08-30PremiershipAberdeen – Rangers0-1Rangers kazandı
2026-03-21PremiershipRangers – Aberdeen4-1Rangers kazandı
2026-01-11PremiershipAberdeen – Rangers0-2Rangers kazandı
2026-01-06PremiershipRangers – Aberdeen2-0Rangers kazandı
2025-05-11PremiershipRangers – Aberdeen4-0Rangers kazandı
2025-04-13PremiershipAberdeen – Rangers2-2Beraberlik
2025-01-15PremiershipRangers – Aberdeen3-0Rangers kazandı
2024-10-30PremiershipAberdeen – Rangers2-1Aberdeen kazandı

Bahis sitelerinin oranları

Site1X2O2.5U2.5
Betfair Exch.4.103.851.891.642.26
Bet3654.333.801.761.672.20
Bet&Win4.003.801.77——
BetVictor4.003.751.75——
Betfred4.204.001.80——
Paddy Power4.004.001.73——
SkyBet4.003.901.73——

Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.

Son maçlar

Aberdeen

10.28 EFalkirk0-1 M
10.24 DDundee United3-2 M
10.17 ESt Mirren3-1 G
10.11 ESt Johnstone0-1 M
09.19 DHibernian1-1 B

Rangers

10.28 DHearts2-2 B
10.24 ESt Johnstone4-0 G
10.17 DDundee2-2 B
10.10 EKilmarnock3-1 G
09.20 DCeltic0-1 G

Sık sorulanlar

Aberdeen – Rangers maçını kim kazanır?

Modelimize göre rangers kazanır ihtimali %56; beraberlik %26.

Karşılıklı gol var mı?

Karşılıklı gol var ihtimali %59. Gol beklentisi Aberdeen 1.09 – 1.98 Rangers.

2.5 üst mü alt mı?

2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %82, 3.5 üst %36.

Aberdeen – Rangers maçlarında geçmişte ne oldu?

Son 8 karşılaşmada Aberdeen 1, Rangers 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.

Bu tahmin ne kadar güvenilir?

Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.

Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →

30 Ağustos 2026 günü diğer Premiership maçları

Günün en güçlü tahminleri

İlgili sayfalar

Son güncelleme: