Strasbourg – Lens Maç Tahmini
Ligue 1 · 29 Ağustos 2026 18:15 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Lens kazanır (%48) · oran 2.14. En olası seçim 1.5 Üst %83 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Strasbourg 1.24 – 1.81 Lens
En olası skorlar
1-1 11%1-2 10%0-1 8%0-2 8%2-1 7%
Neden?
- Form: Strasbourg son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Lens 2.0 — Lens formda önde.
- Lens güç puanında hafif önde (65 puan).
- Hücum: Strasbourg maç başına 1.51 gol beklentisi (xG) üretiyor, Lens 2.51. Savunmada Strasbourg 1.67, Lens 1.26 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%47); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Strasbourg 1.2 – Lens 1.8; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %61.
Strasbourg – Lens geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Strasbourg 2 galibiyet, 2 beraberlik, Lens 4 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Ligue 1 | Strasbourg – Lens | 2-1 | Strasbourg kazandı |
| 2026-02-27 | Ligue 1 | Strasbourg – Lens | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-11-22 | Ligue 1 | Lens – Strasbourg | 1-0 | Lens kazandı |
| 2025-02-16 | Ligue 1 | Lens – Strasbourg | 0-2 | Strasbourg kazandı |
| 2024-10-06 | Ligue 1 | Strasbourg – Lens | 2-2 | Beraberlik |
| 2024-02-10 | Ligue 1 | Lens – Strasbourg | 3-1 | Lens kazandı |
| 2023-09-29 | Ligue 1 | Strasbourg – Lens | 0-1 | Lens kazandı |
| 2023-04-07 | Ligue 1 | Lens – Strasbourg | 2-1 | Lens kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.65 | 3.75 | 2.14 | 1.69 | 2.34 |
| Bet365 | 3.50 | 3.60 | 2.05 | 1.67 | 2.20 |
| Bet&Win | 3.40 | 3.70 | 2.05 | — | — |
| BetVictor | 3.20 | 3.60 | 2.00 | — | — |
| Betfred | 3.30 | 3.60 | 2.10 | — | — |
| Paddy Power | 3.50 | 3.50 | 2.00 | — | — |
| SkyBet | 3.40 | 3.40 | 2.00 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Strasbourg – Lens maçını kim kazanır?
Modelimize göre lens kazanır ihtimali %48; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Strasbourg 1.24 – 1.81 Lens.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %83, 3.5 üst %37.
Strasbourg – Lens maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Strasbourg 2, Lens 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Strasbourg – Lens 1.5 gol üstü %83
- Auxerre – Angers 3.5 gol altı %74
- Brest – Toulouse 1.5 gol üstü %75
- Lorient – Troyes 3.5 gol altı %74
- Lyon – Le Havre 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Strasbourg maç tahminleri ve form
- Lens maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
