Auxerre – Angers Maç Tahmini
Ligue 1 · 29 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 1-3. Tahminimiz: Auxerre kazanır (%46) · oran 2.00. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.34). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Auxerre 1.53 – 1.07 Angers
En olası skorlar
1-1 13%1-0 11%2-1 9%2-0 9%0-0 8%
Neden?
- Form: Auxerre son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Angers 0.4 — Auxerre formda önde.
- Auxerre güç puanında hafif önde (53 puan).
- Hücum: Auxerre maç başına 1.24 gol beklentisi (xG) üretiyor, Angers 1.11. Savunmada Auxerre 1.90, Angers 1.84 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%50); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Auxerre 1.5 – Angers 1.1; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %55.
Auxerre – Angers geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Auxerre 3 galibiyet, 2 beraberlik, Angers 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %38.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Ligue 1 | Auxerre – Angers | 1-3 | Angers kazandı |
| 2026-05-03 | Ligue 1 | Auxerre – Angers | 3-1 | Auxerre kazandı |
| 2025-11-09 | Ligue 1 | Angers – Auxerre | 2-0 | Angers kazandı |
| 2025-01-19 | Ligue 1 | Angers – Auxerre | 2-0 | Angers kazandı |
| 2024-11-24 | Ligue 1 | Auxerre – Angers | 1-0 | Auxerre kazandı |
| 2024-02-10 | Ligue 2 | Auxerre – Angers | 1-0 | Auxerre kazandı |
| 2023-08-19 | Ligue 2 | Angers – Auxerre | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-02-12 | Ligue 1 | Angers – Auxerre | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.00 | 3.60 | 4.10 | 2.08 | 1.87 |
| Bet365 | 1.95 | 3.50 | 4.10 | 2.03 | 1.83 |
| Bet&Win | 1.93 | 3.50 | 3.90 | — | — |
| BetVictor | 1.90 | 3.40 | 3.75 | — | — |
| Betfred | 1.95 | 3.50 | 4.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.91 | 3.50 | 3.80 | — | — |
| SkyBet | 1.91 | 3.50 | 3.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Auxerre – Angers maçını kim kazanır?
Modelimize göre auxerre kazanır ihtimali %46; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Auxerre 1.53 – 1.07 Angers.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %73, 3.5 üst %26.
Auxerre – Angers maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Auxerre 3, Angers 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Strasbourg – Lens 1.5 gol üstü %83
- Auxerre – Angers 3.5 gol altı %74
- Brest – Toulouse 1.5 gol üstü %75
- Lorient – Troyes 3.5 gol altı %74
- Lyon – Le Havre 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Auxerre maç tahminleri ve form
- Angers maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
