Lyon – Le Havre Maç Tahmini
Ligue 1 · 29 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 1-1. Tahminimiz: Lyon kazanır (%64) · oran 1.50. En olası seçim 1.5 Üst %80 (oran ~1.26). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Lyon 2.07 – 0.84 Le Havre
En olası skorlar
2-0 12%1-0 11%1-1 10%2-1 10%3-0 8%
Neden?
- Form: Lyon son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Le Havre 1.0 — Lyon formda önde.
- Güç farkı belirgin: Lyon güç puanında 109 puan önde.
- Hücum: Lyon maç başına 1.49 gol beklentisi (xG) üretiyor, Le Havre 1.16. Savunmada Lyon 1.66, Le Havre 1.70 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%67); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Lyon 2.1 – Le Havre 0.8; 2.5 üstü ihtimali %56, karşılıklı gol %53.
Lyon – Le Havre geçmiş maçları (H2H)
Son 7 karşılaşma: Lyon 3 galibiyet, 3 beraberlik, Le Havre 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.43 gol, karşılıklı gol oranı %43, 2.5 üst %43.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Ligue 1 | Lyon – Le Havre | 1-1 | Beraberlik |
| 2026-03-15 | Ligue 1 | Le Havre – Lyon | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-12-14 | Ligue 1 | Lyon – Le Havre | 1-0 | Lyon kazandı |
| 2025-03-16 | Ligue 1 | Lyon – Le Havre | 4-2 | Lyon kazandı |
| 2024-10-20 | Ligue 1 | Le Havre – Lyon | 0-4 | Lyon kazandı |
| 2024-01-14 | Ligue 1 | Le Havre – Lyon | 3-1 | Le Havre kazandı |
| 2023-09-17 | Ligue 1 | Lyon – Le Havre | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.50 | 4.60 | 7.40 | 1.78 | 2.14 |
| Bet365 | 1.44 | 4.50 | 7.00 | 1.73 | 2.10 |
| Bet&Win | 1.49 | 4.50 | 6.25 | — | — |
| BetVictor | 1.44 | 4.10 | 6.50 | — | — |
| Betfred | 1.50 | 4.50 | 6.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.40 | 4.50 | 6.50 | — | — |
| SkyBet | 1.44 | 4.50 | 6.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Lyon – Le Havre maçını kim kazanır?
Modelimize göre lyon kazanır ihtimali %64; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Lyon 2.07 – 0.84 Le Havre.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %56, alt %44. 1.5 üst %80, 3.5 üst %34.
Lyon – Le Havre maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 7 karşılaşmada Lyon 3, Le Havre 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.43 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %43.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Strasbourg – Lens 1.5 gol üstü %83
- Auxerre – Angers 3.5 gol altı %74
- Brest – Toulouse 1.5 gol üstü %75
- Lorient – Troyes 3.5 gol altı %74
- Lyon – Le Havre 1.5 gol üstü %80
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Lyon maç tahminleri ve form
- Le Havre maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
