Tottenham – Newcastle Maç Tahmini
Premier League · 29 Ağustos 2026 19:30 · Sonuç 0-2. Tahminimiz: Tottenham kazanır (%41) · oran 2.38. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Tottenham 1.66 – 1.46 Newcastle
En olası skorlar
1-1 11%2-1 9%1-2 8%1-0 7%2-2 6%
Neden?
- Form: Tottenham son 5 maçta ortalama 1.4 puan, Newcastle 1.6 — form dengeli.
- Newcastle güç puanında hafif önde (56 puan).
- Hücum: Tottenham maç başına 1.29 gol beklentisi (xG) üretiyor, Newcastle 1.56. Savunmada Tottenham 1.66, Newcastle 1.92 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%42); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Tottenham 1.7 – Newcastle 1.5; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %62.
Tottenham – Newcastle geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Tottenham 1 galibiyet, 1 beraberlik, Newcastle 6 galibiyet. Maç başına ortalama 3.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Premier League | Tottenham – Newcastle | 0-2 | Newcastle kazandı |
| 2026-02-10 | Premier League | Tottenham – Newcastle | 1-2 | Newcastle kazandı |
| 2025-12-02 | Premier League | Newcastle – Tottenham | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-01-04 | Premier League | Tottenham – Newcastle | 1-2 | Newcastle kazandı |
| 2024-09-01 | Premier League | Newcastle – Tottenham | 2-1 | Newcastle kazandı |
| 2024-04-13 | Premier League | Newcastle – Tottenham | 4-0 | Newcastle kazandı |
| 2023-12-10 | Premier League | Tottenham – Newcastle | 4-1 | Tottenham kazandı |
| 2023-04-23 | Premier League | Newcastle – Tottenham | 6-1 | Newcastle kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.38 | 3.85 | 3.05 | 1.68 | 2.44 |
| Bet365 | 2.25 | 3.75 | 2.90 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 2.25 | 3.60 | 2.90 | — | — |
| BetVictor | 2.25 | 3.75 | 2.90 | — | — |
| Betfred | 2.25 | 3.75 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.25 | 3.60 | 2.90 | — | — |
| SkyBet | 2.25 | 3.60 | 2.90 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Tottenham – Newcastle maçını kim kazanır?
Modelimize göre tottenham kazanır ihtimali %41; beraberlik %27.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %62. Gol beklentisi Tottenham 1.66 – 1.46 Newcastle.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %82, 3.5 üst %36.
Tottenham – Newcastle maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Tottenham 1, Newcastle 6 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Premier League maçları
- Liverpool – Nott'm Forest 1.5 gol üstü %82
- Bournemouth – Everton 1.5 gol üstü %75
- Coventry – Hull 1.5 gol üstü %75
- Tottenham – Newcastle 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Tottenham maç tahminleri ve form
- Newcastle maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
