Liverpool – Nott'm Forest Maç Tahmini
Premier League · 29 Ağustos 2026 14:30 · Sonuç 2-2. Tahminimiz: Liverpool kazanır (%63) · oran 2.25. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Liverpool 2.12 – 0.93 Nott'm Forest
En olası skorlar
2-0 11%2-1 10%1-1 10%1-0 10%3-0 8%
Neden?
- Form: Liverpool son 5 maçta ortalama 0.6 puan, Nott'm Forest 1.0 — form dengeli.
- Liverpool güç puanında hafif önde (54 puan).
- Hücum: Liverpool maç başına 1.88 gol beklentisi (xG) üretiyor, Nott'm Forest 1.43. Savunmada Liverpool 1.60, Nott'm Forest 1.65 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%62); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Liverpool 2.1 – Nott'm Forest 0.9; 2.5 üstü ihtimali %59, karşılıklı gol %57.
Liverpool – Nott'm Forest geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Liverpool 4 galibiyet, 2 beraberlik, Nott'm Forest 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.5 gol, karşılıklı gol oranı %38, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Premier League | Liverpool – Nott'm Forest | 2-2 | Beraberlik |
| 2026-02-22 | Premier League | Nott'm Forest – Liverpool | 0-1 | Liverpool kazandı |
| 2025-11-22 | Premier League | Liverpool – Nott'm Forest | 0-3 | Nott'm Forest kazandı |
| 2025-01-14 | Premier League | Nott'm Forest – Liverpool | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-09-14 | Premier League | Liverpool – Nott'm Forest | 0-1 | Nott'm Forest kazandı |
| 2024-03-02 | Premier League | Nott'm Forest – Liverpool | 0-1 | Liverpool kazandı |
| 2023-10-29 | Premier League | Liverpool – Nott'm Forest | 3-0 | Liverpool kazandı |
| 2023-04-22 | Premier League | Liverpool – Nott'm Forest | 3-2 | Liverpool kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.56 | 4.80 | 6.40 | 1.66 | 2.48 |
| Bet365 | 1.50 | 4.50 | 5.75 | 1.62 | 2.30 |
| Bet&Win | 1.55 | 4.60 | 5.25 | — | — |
| BetVictor | 1.50 | 4.50 | 6.00 | — | — |
| Betfred | 1.53 | 4.33 | 6.00 | — | — |
| Paddy Power | 1.50 | 4.33 | 6.00 | — | — |
| SkyBet | 1.50 | 4.33 | 5.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Liverpool – Nott'm Forest maçını kim kazanır?
Modelimize göre liverpool kazanır ihtimali %63; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %57. Gol beklentisi Liverpool 2.12 – 0.93 Nott'm Forest.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %59, alt %41. 1.5 üst %82, 3.5 üst %38.
Liverpool – Nott'm Forest maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Liverpool 4, Nott'm Forest 2 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.5 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %38.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Premier League maçları
- Liverpool – Nott'm Forest 1.5 gol üstü %82
- Bournemouth – Everton 1.5 gol üstü %75
- Coventry – Hull 1.5 gol üstü %75
- Tottenham – Newcastle 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Liverpool maç tahminleri ve form
- Nott'm Forest maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
