Coventry – Hull Maç Tahmini
Premier League · 29 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Coventry kazanır (%52) · oran 1.92. En olası seçim 1.5 Üst %75 (oran ~1.32). Tahmin tutmadı ✗
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Coventry 1.73 – 1.02 Hull
En olası skorlar
1-1 12%1-0 11%2-1 10%2-0 10%0-0 7%
Neden?
- Form: Coventry son 5 maçta ortalama 2.0 puan, Hull 1.6 — form dengeli.
- Coventry güç puanında hafif önde (76 puan).
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%52); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Coventry 1.7 – Hull 1.0; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %54.
Coventry – Hull geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Coventry 1 galibiyet, 5 beraberlik, Hull 2 galibiyet. Maç başına ortalama 1.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-29 | Premier League | Coventry – Hull | 0-1 | Hull kazandı |
| 2026-04-06 | Championship | Hull – Coventry | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-08-09 | Championship | Coventry – Hull | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-04-14 | Championship | Hull – Coventry | 1-1 | Beraberlik |
| 2024-12-14 | Championship | Coventry – Hull | 2-1 | Coventry kazandı |
| 2024-04-24 | Championship | Coventry – Hull | 2-3 | Hull kazandı |
| 2023-09-15 | Championship | Hull – Coventry | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-03-11 | Championship | Coventry – Hull | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.91 | 3.75 | 4.70 | 1.98 | 2.00 |
| Bet365 | 1.90 | 3.50 | 4.20 | 1.91 | 1.91 |
| Bet&Win | 1.85 | 3.50 | 4.20 | — | — |
| BetVictor | 1.85 | 3.60 | 4.20 | — | — |
| Betfred | 1.90 | 3.60 | 4.20 | — | — |
| Paddy Power | 1.83 | 3.50 | 4.33 | — | — |
| SkyBet | 1.83 | 3.50 | 4.20 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Coventry – Hull maçını kim kazanır?
Modelimize göre coventry kazanır ihtimali %52; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Coventry 1.73 – 1.02 Hull.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %75, 3.5 üst %29.
Coventry – Hull maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Coventry 1, Hull 2 galibiyet aldı, 5 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 1.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
29 Ağustos 2026 günü diğer Premier League maçları
- Liverpool – Nott'm Forest 1.5 gol üstü %82
- Bournemouth – Everton 1.5 gol üstü %75
- Coventry – Hull 1.5 gol üstü %75
- Tottenham – Newcastle 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Celtic – Falkirk 3.5 gol altı %93
- Dortmund – Hamburg 3.5 gol altı %91
- Zwolle – Nijmegen 1.5 gol üstü %89
- AZ Alkmaar – Go Ahead Eagles 3.5 gol altı %87
- Elversberg – Leverkusen 1.5 gol üstü %87
- Cercle Brugge – Lommel SK 1.5 gol üstü %86
- RB Leipzig – M'gladbach 1.5 gol üstü %86
- Galatasaray – Goztep 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Coventry maç tahminleri ve form
- Hull maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 29 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
