Empoli – Cremonese Maç Tahmini
Serie B · 22 Ağustos 2026 22:00 · Sonuç 1-0. Tahminimiz: Cremonese kazanır (%43) · oran 2.74. En olası seçim 3.5 Alt %76 (oran ~1.31). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Empoli 1.05 – 1.42 Cremonese
En olası skorlar
1-1 13%0-1 11%0-0 9%1-2 9%0-2 9%
Neden?
- Form: Empoli son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Cremonese 1.2 — form dengeli.
- Cremonese güç puanında hafif önde (58 puan).
- Hücum: Empoli maç başına 1.07 gol beklentisi (xG) üretiyor, Cremonese 0.88. Savunmada Empoli 1.23, Cremonese 1.51 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%43 vs %36).
- Gol beklentisi: Empoli 1.1 – Cremonese 1.4; 2.5 üstü ihtimali %45, karşılıklı gol %54.
Empoli – Cremonese geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Empoli 4 galibiyet, 3 beraberlik, Cremonese 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.25 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %25.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Serie B | Empoli – Cremonese | 1-0 | Empoli kazandı |
| 2023-04-14 | Serie A | Cremonese – Empoli | 1-0 | Cremonese kazandı |
| 2022-11-11 | Serie A | Empoli – Cremonese | 2-0 | Empoli kazandı |
| 2021-04-13 | Serie B | Cremonese – Empoli | 2-2 | Beraberlik |
| 2020-12-15 | Serie B | Empoli – Cremonese | 1-0 | Empoli kazandı |
| 2020-03-03 | Serie B | Cremonese – Empoli | 2-3 | Empoli kazandı |
| 2019-10-20 | Serie B | Empoli – Cremonese | 1-1 | Beraberlik |
| 2018-05-07 | Serie B | Empoli – Cremonese | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.98 | 3.15 | 2.74 | 2.10 | 1.76 |
| Bet365 | 2.70 | 3.20 | 2.55 | 2.08 | 1.73 |
| Bet&Win | 2.80 | 3.10 | 2.50 | — | — |
| BetVictor | 2.63 | 3.20 | 2.50 | — | — |
| Betfred | 2.63 | 3.00 | 2.63 | — | — |
| Paddy Power | 2.80 | 2.88 | 2.50 | — | — |
| SkyBet | 2.75 | 2.80 | 2.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Empoli – Cremonese maçını kim kazanır?
Modelimize göre cremonese kazanır ihtimali %43; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %54. Gol beklentisi Empoli 1.05 – 1.42 Cremonese.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %45, alt %55. 1.5 üst %70, 3.5 üst %24.
Empoli – Cremonese maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Empoli 4, Cremonese 1 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.25 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Serie B maçları
- Carrarese – Mantova 3.5 gol altı %74
- Sudtirol – Virtus Entella 3.5 gol altı %81
- Avellino – Arezzo 3.5 gol altı %78
- Benevento – Modena 1.5 gol üstü %75
- Empoli – Cremonese 3.5 gol altı %76
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Empoli maç tahminleri ve form
- Cremonese maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
