Carrarese – Mantova Maç Tahmini
Serie B · 22 Ağustos 2026 20:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Mantova kazanır (%41) · oran 3.25. En olası seçim 3.5 Alt %74 (oran ~1.35). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Carrarese 1.13 – 1.42 Mantova
En olası skorlar
1-1 13%0-1 10%1-2 9%0-0 8%1-0 8%
Neden?
- Form: Carrarese son 5 maçta ortalama 0.4 puan, Mantova 1.8 — Mantova formda önde.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%41), sitelerinki ev sahibi (%41).
- Gol beklentisi: Carrarese 1.1 – Mantova 1.4; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %53.
Carrarese – Mantova geçmiş maçları (H2H)
Son 5 karşılaşma: Carrarese 0 galibiyet, 3 beraberlik, Mantova 2 galibiyet. Maç başına ortalama 2.0 gol, karşılıklı gol oranı %80, 2.5 üst %40.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Serie B | Carrarese – Mantova | 1-2 | Mantova kazandı |
| 2026-03-01 | Serie B | Mantova – Carrarese | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-12-27 | Serie B | Carrarese – Mantova | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-05-09 | Serie B | Mantova – Carrarese | 2-1 | Mantova kazandı |
| 2024-10-20 | Serie B | Carrarese – Mantova | 1-1 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.48 | 3.20 | 3.15 | 2.06 | 1.82 |
| Bet365 | 2.25 | 3.25 | 3.10 | 2.00 | 1.80 |
| Bet&Win | 2.35 | 3.20 | 3.00 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.20 | 2.88 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.20 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.20 | 3.00 | 3.25 | — | — |
| SkyBet | 2.15 | 2.90 | 3.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Carrarese – Mantova maçını kim kazanır?
Modelimize göre mantova kazanır ihtimali %41; beraberlik %31.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Carrarese 1.13 – 1.42 Mantova.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %73, 3.5 üst %26.
Carrarese – Mantova maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 5 karşılaşmada Carrarese 0, Mantova 2 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %80.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Orta. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Serie B maçları
- Carrarese – Mantova 3.5 gol altı %74
- Sudtirol – Virtus Entella 3.5 gol altı %81
- Avellino – Arezzo 3.5 gol altı %78
- Benevento – Modena 1.5 gol üstü %75
- Empoli – Cremonese 3.5 gol altı %76
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Carrarese maç tahminleri ve form
- Mantova maç tahminleri ve form
- Serie B tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
