Nice – Lorient Maç Tahmini
Ligue 1 · 22 Ağustos 2026 21:45 · Sonuç 0-0. Tahminimiz: Nice kazanır (%38) · oran 2.20. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.43). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nice 1.32 – 1.19 Lorient
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%0-1 9%0-0 9%2-1 8%
Neden?
- Form: Nice son 5 maçta ortalama 0.8 puan, Lorient 1.4 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Nice maç başına 1.37 gol beklentisi (xG) üretiyor, Lorient 1.45. Savunmada Nice 1.69, Lorient 1.59 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha temkinliyiz (%38 vs %45).
- Gol beklentisi: Nice 1.3 – Lorient 1.2; 2.5 üstü ihtimali %46, karşılıklı gol %53.
Nice – Lorient geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Nice 3 galibiyet, 4 beraberlik, Lorient 1 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %75, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Ligue 1 | Nice – Lorient | 0-0 | Beraberlik |
| 2026-02-22 | Ligue 1 | Nice – Lorient | 3-3 | Beraberlik |
| 2025-11-30 | Ligue 1 | Lorient – Nice | 3-1 | Lorient kazandı |
| 2024-04-19 | Ligue 1 | Nice – Lorient | 3-0 | Nice kazandı |
| 2023-08-20 | Ligue 1 | Lorient – Nice | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-03-19 | Ligue 1 | Nice – Lorient | 1-1 | Beraberlik |
| 2022-10-30 | Ligue 1 | Lorient – Nice | 1-2 | Nice kazandı |
| 2022-04-17 | Ligue 1 | Nice – Lorient | 2-1 | Nice kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.20 | 3.60 | 3.60 | 1.91 | 2.02 |
| Bet365 | 2.10 | 3.50 | 3.40 | 1.85 | 2.00 |
| Bet&Win | 2.10 | 3.60 | 3.30 | — | — |
| BetVictor | 2.05 | 3.40 | 3.25 | — | — |
| Betfred | 2.15 | 3.60 | 3.25 | — | — |
| Paddy Power | 2.10 | 3.60 | 3.30 | — | — |
| SkyBet | 2.05 | 3.60 | 3.25 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nice – Lorient maçını kim kazanır?
Modelimize göre nice kazanır ihtimali %38; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Nice 1.32 – 1.19 Lorient.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %46, alt %54. 1.5 üst %72, 3.5 üst %25.
Nice – Lorient maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Nice 3, Lorient 1 galibiyet aldı, 4 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %75.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Lens – Auxerre 1.5 gol üstü %82
- Le Mans – Brest 1.5 gol üstü %72
- Nice – Lorient 3.5 gol altı %75
- Toulouse – Lyon 1.5 gol üstü %77
- Troyes – Paris FC 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Nice maç tahminleri ve form
- Lorient maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
