Lens – Auxerre Maç Tahmini
Ligue 1 · 22 Ağustos 2026 18:15 · Sonuç 5-2. Tahminimiz: Lens kazanır (%68) · oran 1.59. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.23). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Lens 2.21 – 0.82 Auxerre
En olası skorlar
2-0 12%1-0 10%2-1 10%1-1 9%3-0 9%
Neden?
- Form: Lens son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Auxerre 2.0 — form dengeli.
- Lens güç puanında hafif önde (93 puan).
- Hücum: Lens maç başına 2.19 gol beklentisi (xG) üretiyor, Auxerre 1.19. Savunmada Lens 1.20, Auxerre 1.51 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%68 vs %62).
- Gol beklentisi: Lens 2.2 – Auxerre 0.8; 2.5 üstü ihtimali %58, karşılıklı gol %53.
Lens – Auxerre geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Lens 5 galibiyet, 2 beraberlik, Auxerre 1 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Ligue 1 | Lens – Auxerre | 5-2 | Lens kazandı |
| 2026-01-17 | Ligue 1 | Lens – Auxerre | 1-0 | Lens kazandı |
| 2025-10-04 | Ligue 1 | Auxerre – Lens | 1-2 | Lens kazandı |
| 2025-04-27 | Ligue 1 | Lens – Auxerre | 0-4 | Auxerre kazandı |
| 2024-12-14 | Ligue 1 | Auxerre – Lens | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-06-03 | Ligue 1 | Auxerre – Lens | 1-3 | Lens kazandı |
| 2023-01-14 | Ligue 1 | Lens – Auxerre | 1-0 | Lens kazandı |
| 2019-10-21 | Ligue 2 | Lens – Auxerre | 0-0 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 1.59 | 4.50 | 6.00 | 1.70 | 2.32 |
| Bet365 | 1.55 | 4.50 | 5.25 | 1.67 | 2.20 |
| Bet&Win | 1.58 | 4.33 | 5.25 | — | — |
| BetVictor | 1.53 | 4.00 | 5.25 | — | — |
| Betfred | 1.57 | 4.33 | 5.50 | — | — |
| Paddy Power | 1.50 | 4.20 | 5.50 | — | — |
| SkyBet | 1.53 | 4.20 | 5.50 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Lens – Auxerre maçını kim kazanır?
Modelimize göre lens kazanır ihtimali %68; beraberlik %20.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %53. Gol beklentisi Lens 2.21 – 0.82 Auxerre.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %58, alt %42. 1.5 üst %82, 3.5 üst %35.
Lens – Auxerre maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Lens 5, Auxerre 1 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Ligue 1 maçları
- Lens – Auxerre 1.5 gol üstü %82
- Le Mans – Brest 1.5 gol üstü %72
- Nice – Lorient 3.5 gol altı %75
- Toulouse – Lyon 1.5 gol üstü %77
- Troyes – Paris FC 1.5 gol üstü %79
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Lens maç tahminleri ve form
- Auxerre maç tahminleri ve form
- Ligue 1 tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
