Nott'm Forest – Leeds Maç Tahmini
Premier League · 22 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 0-1. Tahminimiz: Leeds kazanır (%36) · oran 3.40. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.37). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Nott'm Forest 1.24 – 1.31 Leeds
En olası skorlar
1-1 13%0-1 10%1-0 9%0-0 9%1-2 8%
Neden?
- Form: Nott'm Forest son 5 maçta ortalama 1.6 puan, Leeds 1.6 — form dengeli.
- İki takımın güç puanı birbirine yakın.
- Hücum: Nott'm Forest maç başına 1.52 gol beklentisi (xG) üretiyor, Leeds 1.68. Savunmada Nott'm Forest 1.79, Leeds 1.56 xG yiyor.
- Bahis sitelerinden ayrışıyoruz: bizim favorimiz deplasman (%36), sitelerinki ev sahibi (%42).
- Gol beklentisi: Nott'm Forest 1.2 – Leeds 1.3; 2.5 üstü ihtimali %47, karşılıklı gol %52.
Nott'm Forest – Leeds geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Nott'm Forest 4 galibiyet, 1 beraberlik, Leeds 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.88 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %50.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Premier League | Nott'm Forest – Leeds | 0-1 | Leeds kazandı |
| 2026-02-06 | Premier League | Leeds – Nott'm Forest | 3-1 | Leeds kazandı |
| 2025-11-09 | Premier League | Nott'm Forest – Leeds | 3-1 | Nott'm Forest kazandı |
| 2023-04-04 | Premier League | Leeds – Nott'm Forest | 2-1 | Leeds kazandı |
| 2023-02-05 | Premier League | Nott'm Forest – Leeds | 1-0 | Nott'm Forest kazandı |
| 2020-02-08 | Championship | Nott'm Forest – Leeds | 2-0 | Nott'm Forest kazandı |
| 2019-08-10 | Championship | Leeds – Nott'm Forest | 1-1 | Beraberlik |
| 2019-01-01 | Championship | Nott'm Forest – Leeds | 4-2 | Nott'm Forest kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.40 | 3.50 | 3.30 | 2.00 | 1.95 |
| Bet365 | 2.30 | 3.40 | 3.10 | 1.98 | 1.88 |
| Bet&Win | 2.25 | 3.30 | 2.95 | — | — |
| BetVictor | 2.30 | 3.40 | 3.10 | — | — |
| Betfred | 2.30 | 3.40 | 3.10 | — | — |
| Paddy Power | 2.25 | 3.30 | 3.10 | — | — |
| SkyBet | 2.25 | 3.25 | 3.10 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Nott'm Forest – Leeds maçını kim kazanır?
Modelimize göre leeds kazanır ihtimali %36; beraberlik %32.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %52. Gol beklentisi Nott'm Forest 1.24 – 1.31 Leeds.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %47, alt %53. 1.5 üst %71, 3.5 üst %25.
Nott'm Forest – Leeds maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Nott'm Forest 4, Leeds 3 galibiyet aldı, 1 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.88 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Premier League maçları
- Hull – Man United 1.5 gol üstü %83
- Everton – Crystal Palace 3.5 gol altı %75
- Ipswich – Sunderland 3.5 gol altı %77
- Nott'm Forest – Leeds 3.5 gol altı %75
- Brentford – Tottenham 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Nott'm Forest maç tahminleri ve form
- Leeds maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
