Brentford – Tottenham Maç Tahmini
Premier League · 22 Ağustos 2026 19:30 · Sonuç 3-0. Tahminimiz: Brentford kazanır (%42) · oran 3.40. En olası seçim 1.5 Üst %82 (oran ~1.25). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Brentford 1.73 – 1.4 Tottenham
En olası skorlar
1-1 11%2-1 9%1-2 7%1-0 7%2-0 7%
Neden?
- Form: Brentford son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Tottenham 2.0 — Tottenham formda önde.
- Brentford güç puanında hafif önde (51 puan).
- Hücum: Brentford maç başına 1.64 gol beklentisi (xG) üretiyor, Tottenham 1.36. Savunmada Brentford 1.86, Tottenham 1.37 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor ama biz daha iddialıyız (%42 vs %38).
- Gol beklentisi: Brentford 1.7 – Tottenham 1.4; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %63.
Brentford – Tottenham geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Brentford 2 galibiyet, 2 beraberlik, Tottenham 4 galibiyet. Maç başına ortalama 3.0 gol, karşılıklı gol oranı %50, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-22 | Premier League | Brentford – Tottenham | 3-0 | Brentford kazandı |
| 2026-01-01 | Premier League | Brentford – Tottenham | 0-0 | Beraberlik |
| 2025-12-06 | Premier League | Tottenham – Brentford | 2-0 | Tottenham kazandı |
| 2025-02-02 | Premier League | Brentford – Tottenham | 0-2 | Tottenham kazandı |
| 2024-09-21 | Premier League | Tottenham – Brentford | 3-1 | Tottenham kazandı |
| 2024-01-31 | Premier League | Tottenham – Brentford | 3-2 | Tottenham kazandı |
| 2023-08-13 | Premier League | Brentford – Tottenham | 2-2 | Beraberlik |
| 2023-05-20 | Premier League | Tottenham – Brentford | 1-3 | Brentford kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 2.52 | 3.80 | 2.90 | 1.76 | 2.28 |
| Bet365 | 2.40 | 3.70 | 2.75 | 1.67 | 2.20 |
| Bet&Win | 2.37 | 3.40 | 2.70 | — | — |
| BetVictor | 2.40 | 3.60 | 2.75 | — | — |
| Betfred | 2.38 | 3.75 | 2.75 | — | — |
| Paddy Power | 2.40 | 3.50 | 2.75 | — | — |
| SkyBet | 2.38 | 3.50 | 2.75 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Brentford – Tottenham maçını kim kazanır?
Modelimize göre brentford kazanır ihtimali %42; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %63. Gol beklentisi Brentford 1.73 – 1.4 Tottenham.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %82, 3.5 üst %39.
Brentford – Tottenham maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Brentford 2, Tottenham 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.0 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %50.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
22 Ağustos 2026 günü diğer Premier League maçları
- Hull – Man United 1.5 gol üstü %83
- Everton – Crystal Palace 3.5 gol altı %75
- Ipswich – Sunderland 3.5 gol altı %77
- Nott'm Forest – Leeds 3.5 gol altı %75
- Brentford – Tottenham 1.5 gol üstü %82
Günün en güçlü tahminleri
- Sp Lisbon – Alverca 1.5 gol üstü %89
- For Sittard – AZ Alkmaar 1.5 gol üstü %87
- Inter – Monza 1.5 gol üstü %87
- Heerenveen – Zwolle 1.5 gol üstü %87
- Olympiakos – Atromitos Ev sahibi kazanır %85
- Parma – Cagliari 3.5 gol altı %85
- AEK – Iraklis Ev sahibi kazanır %84
- Espanol – Real Madrid 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Brentford maç tahminleri ve form
- Tottenham maç tahminleri ve form
- Premier League tahminleri ve puan durumu
- 22 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
