Genclerbirligi – Fenerbahce Maç Tahmini
Süper Lig · 15 Ağustos 2026 21:30 · Sonuç 2-1. Tahminimiz: Fenerbahce kazanır (%63) · oran 1.43. En olası seçim 3.5 Alt %75 (oran ~1.51). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Genclerbirligi 0.82 – 1.95 Fenerbahce
En olası skorlar
0-2 12%0-1 12%1-1 11%1-2 10%0-3 8%
Neden?
- Form: Genclerbirligi son 5 maçta ortalama 1.8 puan, Fenerbahce 1.6 — form dengeli.
- Güç farkı belirgin: Fenerbahce güç puanında 188 puan önde.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor ama biz daha temkinliyiz (%63 vs %70).
- Gol beklentisi: Genclerbirligi 0.8 – Fenerbahce 1.9; 2.5 üstü ihtimali %52, karşılıklı gol %50.
Genclerbirligi – Fenerbahce geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Genclerbirligi 2 galibiyet, 2 beraberlik, Fenerbahce 4 galibiyet. Maç başına ortalama 4.12 gol, karşılıklı gol oranı %100, 2.5 üst %88.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-15 | Super Lig | Genclerbirligi – Fenerbahce | 2-1 | Genclerbirligi kazandı |
| 2026-02-09 | Super Lig | Fenerbahce – Genclerbirligi | 3-1 | Fenerbahce kazandı |
| 2025-08-31 | Super Lig | Genclerbirligi – Fenerbahce | 1-3 | Fenerbahce kazandı |
| 2021-03-14 | Super Lig | Fenerbahce – Genclerbirligi | 1-2 | Genclerbirligi kazandı |
| 2020-11-21 | Super Lig | Genclerbirligi – Fenerbahce | 1-5 | Fenerbahce kazandı |
| 2020-07-07 | Super Lig | Genclerbirligi – Fenerbahce | 1-1 | Beraberlik |
| 2019-12-06 | Super Lig | Fenerbahce – Genclerbirligi | 5-2 | Fenerbahce kazandı |
| 2018-02-03 | Super Lig | Fenerbahce – Genclerbirligi | 2-2 | Beraberlik |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 8.00 | 5.20 | 1.43 | 1.73 | 2.22 |
| Bet365 | 7.00 | 4.75 | 1.39 | 1.70 | 2.10 |
| Bet&Win | 7.00 | 4.75 | 1.41 | — | — |
| BetVictor | 7.50 | 4.40 | 1.36 | — | — |
| Betfred | 7.00 | 4.50 | 1.36 | — | — |
| Paddy Power | 7.00 | 4.50 | 1.33 | — | — |
| SkyBet | 6.50 | 4.33 | 1.36 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Genclerbirligi – Fenerbahce maçını kim kazanır?
Modelimize göre fenerbahce kazanır ihtimali %63; beraberlik %23.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %50. Gol beklentisi Genclerbirligi 0.82 – 1.95 Fenerbahce.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %52, alt %48. 1.5 üst %74, 3.5 üst %25.
Genclerbirligi – Fenerbahce maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Genclerbirligi 2, Fenerbahce 4 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 4.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %100.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Gol beklentisi (xG) verisi yok - bu lig için şut/xG istatistiği toplanmıyor Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
15 Ağustos 2026 günü diğer Süper Lig maçları
- Kasimpasa – Trabzonspor 3.5 gol altı %73
- Konyaspor – Rizespor 1.5 gol üstü %74
- Gaziantep – Alanyaspor 3.5 gol altı %77
- Genclerbirligi – Fenerbahce 3.5 gol altı %75
Günün en güçlü tahminleri
- Excelsior – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Alaves – Getafe 3.5 gol altı %90
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %89
- Willem II – Nijmegen 1.5 gol üstü %88
- For Sittard – Cambuur 1.5 gol üstü %85
- Hertha – Heidenheim 1.5 gol üstü %85
- Kaiserslautern – Karlsruhe 1.5 gol üstü %85
- Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Genclerbirligi maç tahminleri ve form
- Fenerbahce maç tahminleri ve form
- Süper Lig tahminleri ve puan durumu
- 15 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
