Stoke – Swansea Maç Tahmini
Championship · 15 Ağustos 2026 17:00 · Sonuç 1-2. Tahminimiz: Stoke kazanır (%40) · oran 2.46. En olası seçim 1.5 Üst %74 (oran ~1.41). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Stoke 1.4 – 1.21 Swansea
En olası skorlar
1-1 13%1-0 10%2-1 9%0-1 8%0-0 8%
Neden?
- Form: Stoke son 5 maçta ortalama 0.2 puan, Swansea 2.0 — Swansea formda önde.
- Swansea güç puanında hafif önde (54 puan).
- Hücum: Stoke maç başına 0.93 gol beklentisi (xG) üretiyor, Swansea 0.83. Savunmada Stoke 1.72, Swansea 1.72 xG yiyor.
- Bahis siteleri de ev sahibi tarafını favori görüyor (%39); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Stoke 1.4 – Swansea 1.2; 2.5 üstü ihtimali %48, karşılıklı gol %55.
Stoke – Swansea geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Stoke 3 galibiyet, 2 beraberlik, Swansea 3 galibiyet. Maç başına ortalama 2.62 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-15 | Championship | Stoke – Swansea | 1-2 | Swansea kazandı |
| 2026-03-07 | Championship | Swansea – Stoke | 2-0 | Swansea kazandı |
| 2025-12-13 | Championship | Stoke – Swansea | 2-1 | Stoke kazandı |
| 2025-02-15 | Championship | Stoke – Swansea | 3-1 | Stoke kazandı |
| 2024-10-05 | Championship | Swansea – Stoke | 0-0 | Beraberlik |
| 2024-04-10 | Championship | Swansea – Stoke | 3-0 | Swansea kazandı |
| 2023-12-12 | Championship | Stoke – Swansea | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-02-21 | Championship | Swansea – Stoke | 1-3 | Stoke kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Bet365 | 2.32 | 3.20 | 3.10 | 2.10 | 1.73 |
| Bet&Win | 2.40 | 3.30 | 2.90 | — | — |
| Betfred | 2.40 | 3.40 | 2.88 | — | — |
| Paddy Power | 2.45 | 3.30 | 2.88 | — | — |
| SkyBet | 2.45 | 3.25 | 2.80 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Stoke – Swansea maçını kim kazanır?
Modelimize göre stoke kazanır ihtimali %40; beraberlik %29.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %55. Gol beklentisi Stoke 1.4 – 1.21 Swansea.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %48, alt %52. 1.5 üst %74, 3.5 üst %26.
Stoke – Swansea maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Stoke 3, Swansea 3 galibiyet aldı, 2 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 2.62 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
15 Ağustos 2026 günü diğer Championship maçları
- Bolton – Preston 3.5 gol altı %75
- Bristol City – Millwall 1.5 gol üstü %75
- Charlton – Derby 3.5 gol altı %79
- Middlesbrough – Lincoln 1.5 gol üstü %78
- Norwich – West Brom 1.5 gol üstü %75
- Portsmouth – QPR 3.5 gol altı %79
- Stoke – Swansea 1.5 gol üstü %74
- Sheffield United – Birmingham 3.5 gol altı %75
Günün en güçlü tahminleri
- Excelsior – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Alaves – Getafe 3.5 gol altı %90
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %89
- Willem II – Nijmegen 1.5 gol üstü %88
- For Sittard – Cambuur 1.5 gol üstü %85
- Hertha – Heidenheim 1.5 gol üstü %85
- Kaiserslautern – Karlsruhe 1.5 gol üstü %85
- Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
İlgili sayfalar
- Stoke maç tahminleri ve form
- Swansea maç tahminleri ve form
- Championship tahminleri ve puan durumu
- 15 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
