Greuther Furth – Nurnberg Maç Tahmini
2. Bundesliga · 15 Ağustos 2026 14:00 · Sonuç 2-4. Tahminimiz: Nurnberg kazanır (%41) · oran 2.28. En olası seçim 1.5 Üst %81 (oran ~1.24). Tahmin tuttu ✓
Maç sonucu
Karşılıklı gol
Gol sayısı (üst)
Gol beklentisi: Greuther Furth 1.41 – 1.68 Nurnberg
En olası skorlar
1-1 11%1-2 9%2-1 8%0-1 7%0-2 6%
Neden?
- Form: Greuther Furth son 5 maçta ortalama 1.0 puan, Nurnberg 2.2 — Nurnberg formda önde.
- Nurnberg güç puanında hafif önde (56 puan).
- Hücum: Greuther Furth maç başına 0.74 gol beklentisi (xG) üretiyor, Nurnberg 1.06. Savunmada Greuther Furth 1.57, Nurnberg 1.52 xG yiyor.
- Bahis siteleri de deplasman tarafını favori görüyor (%43); görüşler örtüşüyor.
- Gol beklentisi: Greuther Furth 1.4 – Nurnberg 1.7; 2.5 üstü ihtimali %60, karşılıklı gol %61.
Greuther Furth – Nurnberg geçmiş maçları (H2H)
Son 8 karşılaşma: Greuther Furth 2 galibiyet, 3 beraberlik, Nurnberg 3 galibiyet. Maç başına ortalama 3.12 gol, karşılıklı gol oranı %62, 2.5 üst %62.
| Tarih | Lig | Maç | Skor | Sonuç |
|---|---|---|---|---|
| 2026-08-15 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Nurnberg | 2-4 | Nurnberg kazandı |
| 2026-05-03 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Nurnberg | 1-1 | Beraberlik |
| 2025-12-07 | 2. Bundesliga | Nurnberg – Greuther Furth | 2-2 | Beraberlik |
| 2025-03-16 | 2. Bundesliga | Nurnberg – Greuther Furth | 3-0 | Nurnberg kazandı |
| 2024-10-20 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Nurnberg | 0-4 | Nurnberg kazandı |
| 2024-02-25 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Nurnberg | 2-1 | Greuther Furth kazandı |
| 2023-09-15 | 2. Bundesliga | Nurnberg – Greuther Furth | 1-1 | Beraberlik |
| 2023-02-04 | 2. Bundesliga | Greuther Furth – Nurnberg | 1-0 | Greuther Furth kazandı |
Bahis sitelerinin oranları
| Site | 1 | X | 2 | O2.5 | U2.5 |
|---|---|---|---|---|---|
| Betfair Exch. | 3.10 | 3.70 | 2.28 | 1.64 | 2.24 |
| Bet365 | 3.10 | 3.50 | 2.20 | 1.67 | 2.15 |
| Bet&Win | 2.95 | 3.60 | 2.25 | — | — |
| BetVictor | 2.88 | 3.50 | 2.20 | — | — |
| Betfred | 2.88 | 3.50 | 2.20 | — | — |
| Paddy Power | 2.88 | 3.50 | 2.15 | — | — |
| SkyBet | 2.80 | 3.40 | 2.15 | — | — |
Oranlar bilgi amaçlıdır ve değişebilir. Bahis kaybettirir; 18+.
Son maçlar
Sık sorulanlar
Greuther Furth – Nurnberg maçını kim kazanır?
Modelimize göre nurnberg kazanır ihtimali %41; beraberlik %30.
Karşılıklı gol var mı?
Karşılıklı gol var ihtimali %61. Gol beklentisi Greuther Furth 1.41 – 1.68 Nurnberg.
2.5 üst mü alt mı?
2.5 üst ihtimali %60, alt %40. 1.5 üst %81, 3.5 üst %35.
Greuther Furth – Nurnberg maçlarında geçmişte ne oldu?
Son 8 karşılaşmada Greuther Furth 2, Nurnberg 3 galibiyet aldı, 3 maç berabere bitti. Maç başına ortalama 3.12 gol atıldı; karşılıklı gol oranı %62.
Bu tahmin ne kadar güvenilir?
Güven: Yüksek. Veri tam, bahis siteleriyle uyumlu. Geçmişte %80+ dediğimiz seçimler yaklaşık %82 tuttu; garanti yoktur, bahis kaybettirir.
Uygulamada aç: canlı skor, kupon, oran karşılaştırma →
15 Ağustos 2026 günü diğer 2. Bundesliga maçları
- Greuther Furth – Nurnberg 1.5 gol üstü %81
- Hertha – Heidenheim 1.5 gol üstü %85
- Osnabruck – Magdeburg 1.5 gol üstü %84
- Kaiserslautern – Karlsruhe 1.5 gol üstü %85
Günün en güçlü tahminleri
- Excelsior – PSV Eindhoven 1.5 gol üstü %92
- Alaves – Getafe 3.5 gol altı %90
- Genk – Westerlo 1.5 gol üstü %89
- Willem II – Nijmegen 1.5 gol üstü %88
- For Sittard – Cambuur 1.5 gol üstü %85
- Oud-Heverlee Leuven – Club Brugge 1.5 gol üstü %84
- Sevilla – Vallecano 3.5 gol altı %84
- Oviedo – Granada 3.5 gol altı %83
İlgili sayfalar
- Greuther Furth maç tahminleri ve form
- Nurnberg maç tahminleri ve form
- 2. Bundesliga tahminleri ve puan durumu
- 15 Ağustos 2026 tüm maç tahminleri
- Günün banko maçları
- KG var tahminleri
- Alt üst tahminleri
- Skor tahminleri
- KG var, 2.5 üst ne demek?
- Tahminler nasıl hesaplanıyor?
Son güncelleme:
